Arch Linux nasıl kurulur?

Arch Linux'u bununla kursam sorun olur mu? Diğer türlü uğraşmak istemiyorum.

Agl ile kurabilirsiniz. Bir sıkıntı olmaz. Onun haricinde archinstall scripti ile kurabilirsiniz. Daha iyi olur hem. Direkt Arch ekibinin geliştirdiği tui kullanan bir araç kendisi.

Rehber video olarak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bunu hiç duymadım benim bilgisizliğim olabilir. Fakat Arch Linux tabanlı Manjaro Linux 'u araştırmanızı öneririm. Popüler bir alternatiftir.

Pardon yazdığınızı görmedim, archinstall ile kolayca kurabilirsiniz.

Ben bunu hiç duymadım benim bilgisizliğim olabilir. Fakat Arch Linux tabanlı Manjaro Linux'u araştırmanızı öneririm. Popüler bir alternatiftir.

Arch'a kıyasla bloated bir dağıtım. Archinstall kadar da güncel bir kurulum yapamıyor. Onun yerine EndeavourOS veya arcolinuxb ve arcolinuxd daha iyi bir tercih olur bence.

Agl ile kurabilirsiniz. Bir sıkıntı olmaz. Onun haricinde archinstall scripti ile kurabilirsiniz. Daha iyi olur hem. Direkt Arch ekibinin geliştirdiği tui kullanan bir araç kendisi.

Rehber video olarak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1684782801295.png

Sourceforge mi seçeceğim buradan?

Geri
Yukarı