Arctic Freezer 34 E-Sports 20 TL

Link burada arkadaşlar göndermezlerse tüketici hakem heyeti ile uğraşacak olan varsa buyursun alsın. En kötü para iadesi yaparlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar THH'ye nasıl başvuruluyor ben uğraşmak istiyorum bunlarla. Madem fiyat yanlış girildi ertesi gün iptal etselermiş. 7 gün boyunca bekleyip sonra iptal etmeleri iyi niyetli olmadıklarını gösteriyor.

Aynı şekilde n11'den de bir işlemci sipariş ettim fiyatı baya ucuz gelmişti neredeyse yarı yarıyaydı. Ertesi sabah yazdılar hemen fiyat yanlış girilmiş kusura bakmayın falan ben de tamam dedim sorun yapmadım.

Arkadaşlar THH'ye nasıl başvuruluyor ben uğraşmak istiyorum bunlarla. Madem fiyat yanlış girildi ertesi gün iptal etselermiş. 7 gün boyunca bekleyip sonra iptal etmeleri iyi niyetli olmadıklarını gösteriyor.

Aynı şekilde n11'den de bir işlemci sipariş ettim fiyatı baya ucuz gelmişti neredeyse yarı yarıyaydı. Ertesi sabah yazdılar hemen fiyat yanlış girilmiş kusura bakmayın falan ben de tamam dedim sorun yapmadım.
Bir şey çıkacağını sanmam ama buyur. Tüketici Hakem Heyetine Başvuru Rehberi - Technopat Sosyal

Benim direkt hepsiburada'yı şikayet etmem lazımmış arkadaşlar öyle söyledi. Ama hangi adresi yazacağım Genel Müdürlüğü mü Operasyon Merkezi'ni mi?
Daha önce THH başvurusu yapmadığım için bu konu hakkında net bilgim yok, yanlış bir şey söylemek istemem.

@BilgisayarKurdu hocam bakabilir misin?

Sonun kadar seni destekliyorum. Adamlar gidip el âlemin parasını kullanıyor 7 gün cevap bile yazmıyor. Alanlara gelince de vicdan dersiniz.

Zamanında Xiaomi 8Pro'dan 2 tane sipariş etmiştim böyle :) THH tüketicinin çok hızlı şekilde para iadesi ve 100TL'lik karşılıksız hediye çeki vermesi sebebiyle bir hak tanımamıştı bana ve diğer arkadaşlara.

Hediye kuponlardan faydalanmak için alınabilir elbette, alan arkadaşlar problem yaşamaz; az da olsa yararlı ayrılırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı