Arctic Freezer 34 esport Frisby FC-8860G kasaya sığar mı?

JWFTW

Centipat
.
Başlıkta belirttiğim bu ürün kullanmakta olduğum kasaya uyar mı bilemiyorum ve almak istiyorum.
MSI B350M PRO VD Plus mini anakart kullanmaktayım ve Arctic'in sitesinde anakart ile uyumlu gözüküyor.
İşlemcim Ryzen 5 2600.
Ekran kartım ise Zotac 1050 Ti mini 4 GB.
Kasanın linki aşağıdadır.

Başlıkta belirttiğim bu ürün kullanmakta olduğum kasaya uyar mı bilemiyorum ve almak istiyorum.
MSI B350M PRO VD Plus mini anakart kullanmaktayım ve Arctic'in sitesinde anakart ile uyumlu gözüküyor.
İşlemcim Ryzen 5 2600.
Bence

.
İşlemcim Ryzen 5 2600.
Kasanın linki aşağıdadır.
Kasanın bilgilerini bulamadım. Soğutucu 157mm uzunluğunda. işlemci soketi ile kasanın yan kapağı arasında 15.7cm mesafe varsa uyar. Dediğim gibi kasanın kaç mm soğutucu desteği olduğunu bulamadım.

Kasanın yan kapağına kadar ki bölüm 18cm, fakat bazı kasalarda 20 cm olmasına rağmen soğutucu desteği 18 cm oluyor bu yüzden merak ettim. Olmadı yan kapağı açık kullanmam gerekecek bunun dışında bir sorun yoksa sıkıntı değil.

Geri
Yukarı