Arctic Freezer 34 RAM'lere değer mi?

umarım bu fotoğraflar işini görür 1cm mesafe var

Dosya Ekleri

• image1.jpeg
    image1.jpeg
    127,1 KB · Görüntüleme: 140
  • image0.jpeg
    image0.jpeg
    160,3 KB · Görüntüleme: 133
  • image2.jpeg
    image2.jpeg
    441,4 KB · Görüntüleme: 115
Bana değer gibi geldi. Stok soğutucu nerdeyse sıfıra sıfır montajlanmış. Ama yükseklikten kurtarabilir belki.

Dosya Ekleri

• PkX6TlCSBxRF0Xo2_setting_000_1_90_end_1000.png.jpg
    PkX6TlCSBxRF0Xo2_setting_000_1_90_end_1000.png.jpg
    173,3 KB · Görüntüleme: 106
  • picnav-n1.jpg
    picnav-n1.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 90
@onn.air eyvaAllah hocam sanırım seninkine benzer benimkilerde. stock soğutucu seninde ramlere sıfırmıydı ? takmadan önce

umarım kurtarır :)

ben daha önce sıvı soğutucu kullanıyordum ancak sıvı soğutucular çok ses yapıyor bende hava soğutucuya geçtim sıvı soğutucudan hiç bir fark yok.
Anakart fotoğraflarına tekrar iyi bak benim kullandığım anakart soğutucu bağlantı delikleri RAM slotuna daha yakın olduğu halde 1cm boşluk kalıyor. ayrıca Arcitic üretici bunu test etmiştir. sitede AMD4 destekliyor yazıyor resim ekledim. bence endişelenme aldıysan'da hayırlı olsun güle güle kullan

Dosya Ekleri

• drfhge.png
    drfhge.png
    35 KB · Görüntüleme: 117
ben daha önce sıvı soğutucu kullanıyordum ancak sıvı soğutucular çok ses yapıyor bende hava soğutucuya geçtim sıvı soğutucudan hiç bir fark yok.
Anakart fotoğraflarına tekrar iyi bak benim kullandığım anakart soğutucu bağlantı delikleri RAM slotuna daha yakın olduğu halde 1cm boşluk kalıyor. ayrıca Arcitic üretici bunu test etmiştir. sitede AMD4 destekliyor yazıyor resim ekledim. bence endişelenme aldıysan'da hayırlı olsun güle güle kullan
ilginiz için teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı