Arctic Freezer E-Sports Duo ve MSI B450M PRO VDH uyumu

Montajı beni korkutuyor. Nasıl yapacağım bilmiyorum. Parçaları çıkarmadan takmak istiyorum soğutucuyu.
Kendi resmi sitelerinde gayet güzelce gösterilmiş. Bence 15-20 dakika rahat rahat yaparsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Montajı beni korkutuyor. Nasıl yapacağım bilmiyorum. Parçaları çıkarmadan, takmak istiyorum soğutucuyu.
Arkadaşın attığı videoyu izle ya da icersinde kurulum için kılavuz çıkacaktır. Kasanızın kablolama kapağını sokup yapabilirsiniz, korkacak bir şey yok.

Kendi resmi sitelerinde gayet güzelce gösterilmiş. Bence 15-20 dakika rahat rahat yaparsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama anakartı sökmüşler.
Arkadaşın attığı videoyu izle ya da içerisinde kurulum için kılavuz çıkacaktır. Kasanızın kablolama kapağını sokup yapabilirsiniz, korkacak bir şey yok.

Peki bu kule tipi soğutucular çok Watt harcar mı? RTX 2060 Ryzen 3600 kullanıyorum ve 550Watt PSU kullanıyorum. Bir de Arctic Freezer alsam besler mi PSU?
Anakarttan çok, kasaya bakılmalı ve uyumlu. Gönül rahatlığı ile alabilirsin.
Ekran kartı veya ram’e baskı yapar mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı