Arctic Liquid Freezer II 240mm nasıldır?

Çalışmazsa daha az performansta soğutma yapar belki diye düşündüm. dediğiniz gibiyse çalışıyordur, testler yaptım çünkü. 5900x ile max 75 dereceyi gördüm. Normal mi anlamadım, termal macun olarak 5 yıldır kapalı duran termal macunu sürdüm.

O işlemciye göre 75 derece gayet normal. 75 üstüne çıkarsa sıkıntı ama...

2 ay önce 280mm olanı gelbura.com'da bulmuştum ve 720 lira gibi uygun bir fiyata almıştım. Soğutucu almayı düşünenler bu modeli göz önünde bulundurabilir, başarılı bir soğutma.

@Nicksizsahis Değerleriniz güzel bence.
Hocam bu ürünün radyatörünü çok büyük diyorlar, radyatör+fan olarak derinlik kaç mm? Bunun 240mm'liği ile arasında kaç derece fark vardır acaba?

@emrah_8 Hocam şu videoda 5:10’dan itibaren gösteriyor kalınlığını. Bir gözatın isterseniz. 280 ve 240 arasında nekadar fark olur bilmiyorum :) Bu arada ben şuan Ryzen 5800X ile kullanıyorum fakat sıcaklıklardan memnun değilim. Sanırım benim soğutmada bir problem var. Forumda konuları mevcut gözatabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@emrah_8 Hocam şu videoda 5:10’dan itibaren gösteriyor kalınlığını. Bir gözatın isterseniz. 280 ve 240 arasında nekadar fark olur bilmiyorum :) Bu arada ben şuan Ryzen 5800X ile kullanıyorum fakat sıcaklıklardan memnun değilim. Sanırım benim soğutmada bir problem var. Forumda konuları mevcut gözatabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende geçende ikinci el 5800x aldım da işte soğutucu bakıyordum. Bu soğutucu bile yetmiyorsa daha ne yapacağız ki?🙁 Sizin konunuzu okudum hocam, garantisi devam ediyorsa bence ürünü bir garantiye falan gönderin bir test etsinler. Diğer kullanıcıların demesine göre sizdekinde bir sorun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı