Arctic Liquid Freezer II - 360 PWM sıvı soğutucudan daha iyi hangi sıvı soğutma var?

Kastanbolu

Kilopat
RAM
Corsair 16GB 3600MHZ
Ekran kartı
5600xt
Anakart
AM5 alınacak
İşlemci
Ryzen 5 7600x
Merhaba, Amazon üzerinden bunu sipariş verdim bayağı övülüyor ama teslim tarihi 5 Mayıs ile 10 Mayıs diyor.
Benim de askerlik açıklandı 6'sında teslim olmam gerekiyor gitmeden sistemi dizeyim diyorum AM5 geçeceğim.
Geldiğimiz de seçim var o var 6 ay gibi kısa bir süre keza ülkemiz için her şeyin değişmesi için yeterli maalesef.
Fiyatları ön göremediğimizden almak istiyorum bu siparişi iptal edip başka bir sıvı soğutma.
Bununla denk veya daha iyi olan mümkünse RGB'li bir sıvı soğutma önerir misiniz?

EK Elite 360 piyasadaki en iyi sıvı soğutucu ama Türkiye'de bulunmuyor. Arctic alternatifi olarak LS720, Sapphire 360 gibi ürünlere bakabilirsin.
EK Elite ya da Lian Li Galahad, aynı zamanda arctic 420mm olabilir.

Merhaba, Amazon üzerinden bunu sipariş verdim bayağı övülüyor ama teslim tarihi 5 Mayıs ile 10 Mayıs diyor.
Benim de askerlik açıklandı 6'sında teslim olmam gerekiyor gitmeden sistemi dizeyim diyorum AM5 geçeceğim.
Geldiğimiz de seçim var o var 6 ay gibi kısa bir süre keza ülkemiz için her şeyin değişmesi için yeterli maalesef.
Fiyatları ön göremediğimizden almak istiyorum bu siparişi iptal edip başka bir sıvı soğutma.
Bununla denk veya daha iyi olan mümkünse RGB'li bir sıvı soğutma önerir misiniz?

Sipariş verdiyseniz iptal etmeyin bana sorarsanız seçimden sonra kurun aşağı gitme ihtimali yok maalesef, aldığınız soğutucu AM5 herhangi bir işlemci için yeterli olacaktır, hayırlı olsun.

EK Elite'ya da Lian Li Galahad, aynı zamanda Arctic 420mm olabilir.

Sipariş verdiyseniz iptal etmeyin bana sorarsanız seçimden sonra kurun aşağı gitme ihtimali yok maalesef, aldığınız soğutucu AM5 herhangi bir işlemci için yeterli olacaktır, hayırlı olsun.

Cooler Master MasterBox TD500 V2 Siyah ARGB USB 3.2 Tempered Glass ATX Mid Tower Kasa - incehesap.com bu kasa uymaz değil mi 420mm

EK Elite'ya da Lian Li Galahad, aynı zamanda Arctic 420mm olabilir.

Arctic RGB değil, RGB fan takabilir miyim istesem onu ayrı olarak satın alsam fanları?

Son düzenleme:
Alternatif olarak LT720 var fakat Türkiye'de stok sorunu var, Amazon'da DeepCool tarafından yurt dışından temin edilmekte.
3250 TL'ye geliyor.

TR'de stok olması lazım bu aldığım sıvı soğutma da Amazon Almanya tarafından gönderiliyor geç geleceği için sıkıntı.
TR de neden iyi sıvı soğutmaların stokları bu kadar gelişmiş değil talep olmadığı için mi?

TR’de bu fiyata bundan iyi soğutucu yok, değişmeye gerek yok. Seçimden sonra sonuç ne olursa olsun doların 25 TL’yi görmesi bekleniyor, dolayısıyla aksine paranız varsa şimdi alın, seçim sonrasına bırakmayın.

Evet değiştirebilirsiniz.

Atmış olduğum Coolerin kasasına uymaz değil mi söylediğiniz soğutma?

TR'de bu fiyata bundan iyi soğutucu yok, değişmeye gerek yok. Seçimden sonra sonuç ne olursa olsun doların 25 TL'yi görmesi bekleniyor, dolayısıyla aksine paranız varsa şimdi alın, seçim sonrasına bırakmayın.

Kule tipi olarak hangisi idare eder bu işlemciyi, zamanım yok parçalar kenarda köşede duracak çoluk çocuk geliyor eve kasanın içine yerleştireyim bari ucuz yollu bir fan söyler misiniz?
Geldiğim de sıvı soğutmayı takarım fan da kenarda durur yedek olarak veya satarım.

Son düzenleme:
Atmış olduğum Coolerin kasasına uymaz değil mi söylediğiniz soğutma?

Kule tipi olarak hangisi idare eder bu işlemciyi, zamanım yok parçalar kenarda köşede duracak çoluk çocuk geliyor eve kasanın içine yerleştireyim bari ucuz yollu bir fan söyler misiniz?
Geldiğim de sıvı soğutmayı takarım fan da kenarda durur yedek olarak veya satarım.

Gelen çoluk çocuk oynasın diye takacaksanız ID Cooling SE 214 XT modeli olabilir, daha altındaki soğutucular zorlanır 7600X’i soğutmaya, malum 7000 serisi işlemciler fazla ısınıyor. Geçici olarak kullanacaksanız ikinci el de bakabilirsiniz, ucuza alırsanız satarken zararınız da az olur.

Geri
Yukarı