Arctic Liquid Freezer II 360mm sıvı soğutucu 1769 TL

Niyeyse aradaki fiyat farkı saçma geldi.
Phanteks 3x140 DRGB + kontrolcülü setin fiyatı 800 TL. Ek olarak DRGB LED şerit de var, onun da piyasası 300 TL. Yani aradaki 700 TL farkla 1100 TL'lik özellik satın almış oluyorsun. Cebine giren kâr 400 TL.

Phanteks 3x140 DRGB + kontrolcülü setin fiyatı 800 TL. Ek olarak DRGB LED şerit de var, onun da piyasası 300 TL. Yani aradaki 700 TL farkla 1100 TL'lik özellik satın almış oluyorsun. Cebine giren kâr 400 TL.
Evet daha dikkatli karşılaştırma yapınca farkı anladım ancak benim için RGB'nin 1 gram önemi ve değeri yok ama RGB severler için gerçekten uygun bir fiyat.

Ana konuya dönecek olursak aklıma takılan bir şey var. Ürünün yurtdışından geldiğini hesaba katarsak sızma yapması durumunda sizce Arctic uluslararası garanti veriyor mudur?

@Paytak Penguen H150i Elite Capellix ile kullanıyor, ondan fikir alabilirsin.
Baktım da, onun kasasının montaj sistemi biraz daha garip. Benimki normal.
Üste 360 mm takabiliyorsun demişler ama bendeki gibi olabilir durum.
Benim kasamda da üstte 360 mm radyatör desteği var. Takmaya çalışıyorum radyatörü, CPU güç kablosuna çarpıyor. Çözümü normalde takmam gereken vida deliklerine takmadım. Muhtemelen LF II sığmaz. Ayrıca bu kasaya da LF II sığmaz, radyatörü çok kalın olduğu için anakarta çarpar gibi duruyor.
IMG_20220327_085148.jpg

Geri
Yukarı