Arctic Liquid Freezer II 360mm sıvı soğutucu 1769 TL

Bu daha iyi değil mi acaba? Işıklımsı falanlı filanlı. Kasam uygun olsa hemen gömerdim.
H510 Elite RGB var. Üst tarafta sadece tek fanlık açıklık var.

Hayır değil.

H510 Elite radyatör desteği konusunda kıt bir kasa.

Daha uygun bütçeli bir kasa yok mu? En ucuzu 2800 gözüküyor. 1000-1500TL bandında uygun bir kasa olursa almayı düşünüyorum.

Şuradan bakabilirsiniz, üst tarafa 360mm destekleyen kasa sayısı az. Ön tarafa takılabilir ama doğru montaj önemli orada.

Şuradan bakabilirsiniz, üst tarafa 360mm destekleyen kasa sayısı az. Ön tarafa takılabilir ama doğru montaj önemli orada.
Hocam rahatsız ediyorum ama kafama takıldı. Şu iki kasa arasında ne fark var?

Sadece RGB farkı olsa bu kadar uçuk fark olmazdı diye düşünüyorum.

@BalzonUrchin iki adet daha fan fazlası var, bir de ikinci olanın öndeki üç fanı DRGB. Üsttekinde DRGB de yok.

@BalzonUrchin iki adet daha fan fazlası var, bir de ikinci olanın öndeki üç fanı drgb. Üsttekinde drgb de yok.

Niyeyse aradaki fiyat farkı saçma geldi. İlk arattığımda Eclipse modelini görüp üzüldüm açıkçası 2.500TL fazla geldi ama 1870TL bu kasa için iyi. Varsın RGB olmasın ne kaybedeceğim 😀 1800TL'lik kasayı alırsam yanında 3 adet 120mm fan gelecek ve benim 120 veya 140Mm'lik bir egzoz fan almam gerekecek anladığım kadarıyla. Doğru mudur?

Niyeyse aradaki fiyat farkı saçma geldi. İlk arattığımda Eclipse modelini görüp üzüldüm açıkçası 2.500TL fazla geldi ama 1870TL bu kasa için iyi. Varsın RGB olmasın ne kaybedeceğim. 😀 1800TL'lik kasayı alırsam yanında 3 adet 120mm fan gelecek ve benim 120 veya 140Mm'lik bir egzoz fan almam gerekecek anladığım kadarıyla. Doğru mudur?

2 adet 120mm ile geliyor, 2 adet 120mm fan alsanız ön tarafa yeterli.

Geri
Yukarı