Arctic Liquid Freezer II ve 360 Eclipse P500A uyumlu mu?

Üst tarafa 360mm desteği var evet, ancak radyatörü biraz daha kalın olduğu için biraz ölçüm yapsan fena olmaz.

Üst tarafa 360mm desteği var evet, ancak radyatörü biraz daha kalın olduğu için biraz ölçüm yapsan fena olmaz.

Ön: 360 ya da 420Mm'ye kadar
Üst: 280 ya da 360Mm'ye kadar
Arka: 120 ya da 140mm
Bu kasanın özellikleri.

1645455169944.png

Bu da soğutucunun uzunluğu. Yani üst tarafa uymuyor, ön tarafa uyuyor değil mi?

Üst tarafa uymasa yazmazlar diye düşünüyorum. "Kalınlık" olarak ölçüm yapılması lazım, "uzunluk" olarak değil.

Hayır, üst taraf için uyumlu değil. Radyatörün uzunluğu 397.5mm (yaklaşık 40 cm) sizin kasanın üst tarafıysa max 280-360mm radyatör destekliyor. (Max 400mm uzunluğundaki bu radyatörü de sığdırabilirsiniz ancak USB yuvalarına binip sıkıntı çıkaraacaktır. Olmaz yani.)
Bu radyatörü ancak kasanızın ön tarafına takabilirsiniz ama bu sefer de fanlar radyatördeki sıcak havayı kasanızın içine üfleyecektir. Hiç de tafsiye etmem.
Edit: 420'lik radyatörle karıştırdım. Bu da 320'lik ancak normallerinde az biraz uzun. Yani biraz uğraştırabilir ama sığacaktır.

Son düzenleme:
Hayır, üst taraf için uyumlu değil. Radyatörün uzunluğu 397.5mm (yaklaşık 40 cm) sizin kasanın üst tarafıysa Max 280-360mm radyatör destekliyor. (Max 400mm uzunluğundaki bu radyatörü de sığdırabilirsiniz ancak USB yuvalarına binip sıkıntı çıkaraacaktır. Olmaz yani.)
Bu radyatörü ancak kasanızın ön tarafına takabilirsiniz ama bu sefer de fanlar radyatördeki sıcak havayı kasanızın içine üfleyecektir. Hiç de tafsiye etmem.
Edit: 420'lik radyatörle karıştırdım. Bu da 320'lik ancak normallerinde az biraz uzun. Yani biraz uğraştırabilir ama sığacaktır.

Aynen öyle oldu hocam. Kasanın üstündeki vida deliklerine değil de hava deliklerine vidaladım. Stress testinde AMD Wraith ile 92 derece alırken 75'e düştü.

P500A'da o sıkıntı yok, çift sistem bile destekli bir kasadan bahsediyoruz :). P360A'da bile çok daha sınırlı ve kesin belirtilmiş maksimum yükseklik olmasına rağmen Dominator Plat ile LF240 takan sistem gördüm.

Aynen öyle oldu hocam. Kasanın üstündeki vida deliklerine değil de hava deliklerine vidaladım. Stress testinde AMD Wraith ile 92 derece alırken 75'e düştü.

Hangi işlemci? Biraz daha inebilirdi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı