Arctic Liquid Freezer III (3. Nesil) Sıvı Soğutma Serisi Çıktı

TR geldi şu anda PTT de hala bekliyorum. 28'inde kargoya verilmişti.Eki Görüntüle 2139626

Gümrük vergisi çıkıyor mu bende kendi sayfalarındaki indirimden yararlanmak istiyorum duruma göre.

@M. Caliskan.

Sitesindeki PDF'lere baktım lakin 2.seri de 65.5 3.seride de aynı şekilde 65.5 mm yazıyor. Kalınlığın arttığını nerede gördünüz? Ben de almayı düşünüyorum. Kasam Lian Li lancool 216 sığıp sığmayacağını öğrenmek için araştırıyorum.

Son düzenleme:
2. Seri 63 diye hatırlıyordum vidalarla birlikte 65.5mus, hesaplama hatasi olmuş.

6 martta jumbumdan sipariş verdim,10 gün oldu bakalım ne zaman elime ulaşacak.

Benim kasa cooler master masterbox td500 v2 uymamazlık olurmu bende sipariş verdim ?

Benim kasa cooler master masterbox td500 v2 uymamazlık olurmu bende sipariş verdim ?
360 mmye kadar radyatör desteği olduğu yazıyor cooler masterın sitesinde, sorun olacağını sanmıyorum.

Gümrük vergisi çıkıyor mu?

Evet çıkıyor. Gümrüğe tabii ürün çünkü. Dağıtımada çıkmadı benimki gidip Başakşehir'den almam gerekti. İstanbul'da değilseniz nasıl olur bilemiyorum. Jumbumun fiyatıyla pek farkı kalmıyor. Jumbumu tercih edin. İş birliği değildir bana Total'de 120 euro ve gümrük ücretine maloldu.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-03-16 saat 16.07.10_7ca40d91.jpg
    208,5 KB · Görüntüleme: 58
  • Ekran görüntüsü 2024-03-16 161608.png
    17,8 KB · Görüntüleme: 56
Gümrük ücreti ne kadar çıkardılar acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…