Arctic Liquid Freezer III (3. Nesil) Sıvı Soğutma Serisi Çıktı

TR geldi şu anda PTT de hala bekliyorum. 28'inde kargoya verilmişti.Eki Görüntüle 2139626

Gümrük vergisi çıkıyor mu bende kendi sayfalarındaki indirimden yararlanmak istiyorum duruma göre.

@M. Caliskan.

İlk olarak ölçülerde değişiklikleri göze çarpıyor. Radyatör ve fanların toplam kalınlığı 2. seride 63 mm iken burada 65.5 mm olduğu ve pompanın ise CM bazında ölçüsünün değiştiğini görüyoruz. 53 mm olan pompa 68.5mm ölçülerine gelmiş. Kasa ve anakart uyumlulukları hesaplanarak alınması şart. Jumbum, getirse de içerikleri hakkinda daha detaylı bilgi sahibi olsak.

Sitesindeki PDF'lere baktım lakin 2.seri de 65.5 3.seride de aynı şekilde 65.5 mm yazıyor. Kalınlığın arttığını nerede gördünüz? Ben de almayı düşünüyorum. Kasam Lian Li lancool 216 sığıp sığmayacağını öğrenmek için araştırıyorum.

Son düzenleme:
Gümrük vergisi çıkıyor mu bende kendi sayfalarındaki indirimden yararlanmak istiyorum duruma göre.

@M. Caliskan.

Sitesindeki PDF'lere baktım lakin 2.seri de 65.5 3.seride de aynı şekilde 65.5 mm yazıyor. Kalınlığın arttığını nerede gördünüz? Ben de almayı düşünüyorum. Kasam Lian Li lancool 216 sığıp sığmayacağını öğrenmek için araştırıyorum.
2. Seri 63 diye hatırlıyordum vidalarla birlikte 65.5mus, hesaplama hatasi olmuş.

Benim kasa cooler master masterbox td500 v2 uymamazlık olurmu bende sipariş verdim ?

Gümrük vergisi çıkıyor mu?

Evet çıkıyor. Gümrüğe tabii ürün çünkü. Dağıtımada çıkmadı benimki gidip Başakşehir'den almam gerekti. İstanbul'da değilseniz nasıl olur bilemiyorum. Jumbumun fiyatıyla pek farkı kalmıyor. Jumbumu tercih edin. İş birliği değildir :D bana Total'de 120 euro ve gümrük ücretine maloldu.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-03-16 saat 16.07.10_7ca40d91.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-03-16 saat 16.07.10_7ca40d91.jpg
    208,5 KB · Görüntüleme: 57
  • Ekran görüntüsü 2024-03-16 161608.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-16 161608.png
    17,8 KB · Görüntüleme: 54
Evet çıkıyor. Gümrüğe tabii ürün çünkü. Dağıtımada çıkmadı benimki gidip Başakşehir'den almam gerekti. İstanbul'da değilseniz nasıl olur bilemiyorum. Jumbumun fiyatıyla pek farkı kalmıyor. Jumbumu tercih edin. İş birliği değildir :D bana Total'de 120 euro ve gümrük ücretine maloldu.
Gümrük ücreti ne kadar çıkardılar acaba :)

Geri
Yukarı