Arctic MX-4 2019 Edition vs 2019

@ArdaMert ben bunu kullandım. Sıcaklıklarda 10-15 derecelik bir düşüş sağladı.Eki Görüntüle 651627

Hocam benim sıcaklıklarla sorun olduğundan değil de işlemciyi anakart değiştirdigim için sökmek zorunda kaldık islemci soğutucusundan da çıktığı için mecbur macun da değişecek almışken kalitelisini alayım dedim bende AMD stok macunundan kötü olmasın yeterli bana.

2 si de aynı macun ambalajları farklı sadece. Bari N11 den al iade etme imkanın olur.
@merttk İyi dedin kral. Bence de enayi o ısı iletim değerlerine inananlar. Gariban, ev kullanıcısı rekortmen OC ustaları işte. Enayiler niye şampiyonalarda 1.93 W/mk beyaz termal macun kullanmıyor biliyor musun? Para "yidiriyorlar" da ondan. Kafaları olsa 8.5 W/mk iletime sahip macunu kullanmazlar. Hatta bence soğutucuyu da sökmeliler. Maksat dünya kaynaklarını tüketmek.

Büyük oyunu bozan yiğitlere ihtiyacımız vardı bir süredir. Diğerlerini faşist yönetim banladı galiba, ses çıkmamıştı bugün. Enayilere yol gösterdin, madalya hakkındır.
Nun t
Cooler Master htk-002 termal macunun 0.8w/mK iletkenlik seviyesi var. Arctic Mx-4 ile aynı performansı veriyor... 1.93 lük hy 510 da aynı performansı veriyor. Termal macundaki tek belirleyici faktör termal iletkenliği değildir.
@merttk İyi dedin kral. Bence de enayi o ısı iletim değerlerine inananlar. Gariban, ev kullanıcısı rekortmen OC ustaları işte. Enayiler niye şampiyonalarda 1.93 W/mk beyaz termal macun kullanmıyor biliyor musun? Para "yidiriyorlar" da ondan. Kafaları olsa 8.5 W/mk iletime sahip macunu kullanmazlar. Hatta bence soğutucuyu da sökmeliler. Maksat dünya kaynaklarını tüketmek.

Büyük oyunu bozan yiğitlere ihtiyacımız vardı bir süredir. Diğerlerini faşist yönetim banladı galiba, ses çıkmamıştı bugün. Enayilere yol gösterdin, madalya hakkındır.
Overclock ustaları Cooler Master Mastergel Maker kullanabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı