Arctic MX-4 2020 Termal Macun Alınır Mı ?

197823

Kilopat
Arkadaşlar işlemcim i5-9400F ve soğutucum Arctic Freezer Duo 34 e sport. Yaklaşık 1,5 yıldır termal macun değiştirmiyorum, yeni bir macun almayı düşünüyorum. Bu attığım linkteki macunun sahtesi çok fazla satıldığı için foruma sormak istedim, Hepsiburada'nın kendi sattığı macun da orijinallik konusunda bir sıkıntı olur mu ?

Bu macun yerine şunu da alabilirsin dediğiniz macunlar varsa beklerim, bütçem 150 TL.

Arkadaşlar yorumları incelerken bazı kişiler sahte olduğu ile ilgili bir şeyler paylaşmışlar, bu yüzden bu macunu almamaya karar verdim. Bütçemi 200 TL çıkardım, tavsiye ettiğiniz bir ürün olursa beklerim.

Arkadaşlar yorumları incelerken bazı kişiler sahte olduğu ile ilgili bir şeyler paylaşmışlar, bu yüzden bu macunu almamaya karar verdim. Bütçemi 200 TL çıkardım, tavsiye ettiğiniz bir ürün olursa beklerim.

Teknobiyotik'de bulunan macun orijinal.

MX6'da var fakat pahalı, stok gelince MX4 ile aynı fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Bu macun da alınabilir, ısı iletkenliği iyi hocam.

Buna da bakabilirsin ama MX4 orijinaldir Hepsiburada sahte satmaz:

Yeni konular

Geri
Yukarı