Arctic Mx-4 nereden alınır?

Hayır foruma üye olduğumdan beri o macunu o siteden alın diye ısrar ediyor herkes adam gelmiş Amazon en iyisi demeye çalışıyor.

Amazon satmadan önce ben de Teknobiyotik'ten alın diyordum zaten. Teknobiyotiktekine sahte diyen mi var ama anlamak istemediğin satıcı bazında Teknobiyotik mi güvenilir Amazon mu? Ben paramın Teknobiyotik gibi çakal bir firmaya gitmesini istemem Amazon varken. Türkiye'nin en iyi firması Amazona "sahte ürün satabilir" ihtimali veriyorsunuz. Komiksiniz.

İnsanların saçmalamasına dayanamıyorum sadece. Ürünün distrübitörü Teknobiyotik, Amazon da Akortekten alıyor muhtemelen. Yani ikisi de aynı ürün. Birebir. Birisi Teknobiyotik daha güvenilir diyor. Diğeri Nasıl oluyorsa aynı ürün için birisi daha orijinaldir diyor. Daha orijinal nasıl oluyorsa. Amazon da resmi satıcı değilmiş :D

Ee birisi Teknobiyotik daha güvenilir diyor da sen ne diyorsun? İlk mesajın bu değil mi? "Amazon'dan al tabii ki."

Adamlarda resmi tedarikçi Teknobiyotik oradan da alabilirsin diyor ikisinden de alınabilecek bir ürünü sen niye Amazon'dan al tabii ki yazıyorsun? Sen yazarsan adamda Teknobiyotik'ten al tabii ki diyemez mi?

Ee birisi Teknobiyotik daha güvenilir diyor da sen ne diyorsun? İlk mesajın bu değil mi? "Amazon'dan al tabii ki."

Adamlarda resmi tedarikçi Teknobiyotik oradan da alabilirsin diyor ikisinden de alınabilecek bir ürünü sen niye Amazon'dan al tabii ki yazıyorsun? Sen yazarsan adamda Teknobiyotik'ten al tabii ki diyemez mi?

Teknobiyotik'ten al denmesinde sorun yok ki. Amazon varken Teknobiyotik gibi kurnazlığıyla ve müşteri memnuniyetsizliğiyle meşhur bir firmadan almak daha güvenilir demek komik sadece.

Teknobiyotik'ten al denmesinde sorun yok ki. Amazon varken Teknobiyotik gibi kurnazlığıyla, müşteri memnuniyetsizliğiyle meşhur bir firmadan almak daha güvenilir demek komik sadece.

Teknobiyotik, Amazon'dan daha güvenilir diyorsun yani?
Amazon resmi satıcısı değil mi sence?:D
Teknobiyotik'teki daha orijinaldir diyorsun yani?

Millete bunları demek yerine bence Teknobiyotik kurnaz bir firma Amazon güvenilir Amazon'dan al diyebilirdin. Milleti iğnelemek rahatsız etmekten daha iyi bir yol olurdu konuyla alakam yok ben uslubuna gıcık oldum.

Şu an tedarikçisi ve Amazon TR arasında orijinallik tartışması yapılıyor bayağı saçma.

Şu an maksimum kıyaslanabilecek kargo hangisiyle daha hızlı gelecek falan olur herhalde gerisi anlamsız.

Gıcık olabilirsin yapacak bir şey yok.
İşte mesele bence sadece kargo hangisinde hızlı gelecek değil. Paranın iki firmadan hangisine gittiği faktörü de var. Tabii böyle küçük çaplı ürünlerde ne memnuniyetsizliği olabilir ki. İsteyen Teknobiyotik'ten alsın ya da aldırsın hiçbir sorun yok. Sadece Teknobiyotiktekine "daha orijinal" ya da "Amazon resmi satıcı değil" vs denmesi bence doğru değil. Kim böyle bir şey yazarsa yine tartışırım. Bugün aynı ürünü Amazon satmasa ben de gider Teknobiyotik'ten alırım ama mecburiyetten. O konularda bir sorun yok.

Gıcık olabilirsin yapacak bir şey yok.
İşte mesele bence sadece kargo sadece hangisinde hızlı gelecek değil. Paranın iki firmadan hangisine gittiği faktörü de var. Tabii böyle küçük çaplı ürünlerde ne memnuniyetsizliği olabilir ki. İsteyen Teknobiyotik'ten alsın ya da aldırsın hiçbir sorun yok. Sadece teknobiyotiktekine "daha orijinal" ya da "Amazon resmi satıcı değil" vs denmesi bence doğru değil. Kim böyle bir şey yazarsa yine tartışırım. Bugün aynı ürünü Amazon satmasa ben de gider Teknobiyotik'ten alırım ama mecburiyetten. O konularda bir sorun yok.

Amazon zaten tedarik eden firmadan alıyorsa resmi satıcı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı