Arctic MX-4 R5 3600 için yeterli mi?

Resmi olmayan hiçbir yerden MX 4-6 macun almanı önermem.

Grizzy alıp almamak sana kalmış, Teknobiyotik'den MX-4 almışsın zaten.
Çok kafaya takma bence 1.5 yıldır MX-4 kullanıyorum, sadece olabilecek şeyleri söyledim.
MX-6 nın buralarda buldum 2gr lık versiyonunu kaç gr kullanılıyor bir seferde işlemci için, birde mx4 veya 6nın içinden sürmek için olan çubuğu çıkıyor mu?
Birde trendyolda var onunda satıcısı teknobiyotik ancak orada 260 TL.

kaç gr kullanılıyor bir seferde işlemci için,
1 gram macunu zorlarsan 3 kez kullanabilirsin, ben zorlamadım 2.5 kez kullanabildim.
birde mx4 veya 6nın içinden sürmek için olan çubuğu çıkıyor mu?
MX-4 de çıkmadı çok da gerek yok zaten.
Birde trendyolda var onunda satıcısı teknobiyotik ancak orada 260 TL.
260 lira etmez de MX-4 içime sinmedi diyorsan direk kendi sitesinden 200 liraya alabilirsin.

1 gram macunu zorlarsan 3 kez kullanabilirsin, ben zorlamadım 2.5 kez kullanabildim.

MX-4 de çıkmadı çok da gerek yok zaten.

260 lira etmez de MX-4 içime sinmedi diyorsan direk kendi sitesinden 200 liraya alabilirsin.
Yani o sorun mx6 da olmıyacaksa alırım daha rahat olur her macunda olma ihtimali varsa bu sorunun o zaman mx4 alır geçerim.

Merhaba arkadaşlar, R5 3600 işlemcim var. Stok fan ile çalışıyor ve oyunlarda 80 dereceleri görüyor. İki yılı biraz geçkin bir süredir kullanıyorum. Macunu MX-4 ile yenilediğim takdirde sıcaklıklara ne kadar etki eder?

SE-214XT kullanıyorum. İşlemcim ryzen 5 5600. Max 57-60 görüyor ağır yükte. 900 liraya almanı tavsiye etmem. Daha bugün gençer gaming'de beyaz versiyonu 800'e düşmüş. Taksitle alacaksan orası ayrı. Nays ile daha da ucuza gelir diğer sitelerde. Siyah versiyonunu 2 ay önce 650'ye almıştım.
800 tl'ye düştü. GGWP Nedir? - Gençer Gaming

Geri
Yukarı