Arctic MX-4 R5 3600 için yeterli mi?

MX-4 Elimde yok sipariş verdim bugün 250 tl bütçem vardı başka bulamadım en çok önerilenlerden biriydi o yüzden tercih ettim daha iyi bir tavsiyeniz varsa değerlendirebilirim

MX-4 iade etmeni öneririm.

ARGB için de 4 pine bir dönüştürücü tarzı bir çözüm olabilir mi?
Hayır RGB pinlerin 12 volt şerit ledler içindir.
ARGB 5 voltur dönüştürücü ile bağlayamazsın.

Kullanmak istiyorsan ARGB kontrolcü alman gerekir, şahsen gereksiz masraf.

MX-4 iade etmeni öneririm.

Hayır RGB pinlerin 12 volt şerit ledler içindir.
ARGB 5 voltur dönüştürücü ile bağlayamazsın.

Kullanmak istiyorsan ARGB kontrolcü alman gerekir, şahsen gereksiz masraf.
O halde 4 pin RGB girişli olan se 214 xt veya ak400 almam daha mantıklı olacak. MX-4 ü iade edip bu linkteki mx6 yı mı alayım yorumlar biraz garip ama en ucuz bunu bulabildim orijinal midir?
Birde şuan 3600 kullanıyorum ancak 1-2 hafta içerisinde 5600 e geçiş yapacağım bu soğutucu ve macun onda da yeterli olur değil mi?

O halde 4 pin RGB girişli olan SE 214 XT veya AK400 almam daha mantıklı olacak. MX-4'ü iade edip bu linkteki MX6'yı mı alayım yorumlar biraz garip ama en ucuz bunu bulabildim orijinal midir?

Gereksiz para verme.

Işığı yanmasın fan dönecek ve soğutacak sonuçta.

MX serisi özellikle aldığın platform kendi satmadığı veya Teknobiyotik'ten almadığın sürece sakıncalıdır. Ya oralardan al ya da hiç alma.

yorumlar biraz garip ama en ucuz bunu bulabildim orijinal midir?
Sahte olma ihtimali var resmi satıcılarda da stok bitmiş.

Buna bakabilirsin.

4 pin RGB girişli olan se 214 xt veya ak400 almam daha mantıklı olacak.
Mantıklı değil.

Işığı yanmayınca daha kötü soğutmuyor.

Sahte olma ihtimali var resmi satıcılarda da stok bitmiş.

Buna bakabilirsin.

Mantıklı değil.

Işığı yanmayınca daha kötü soğutmuyor.
MX-4 ile ne gibi bir sorun yaşayabilirim sıcaklık olarak ne farkeder? İade edip 4gr yerine biraz pahalıya 1 gr almaya değer mi?

MX-4 ile ne gibi bir sorun yaşayabilirim sıcaklık olarak ne farkeder?
MX-4 kullanıyorum 2 kere pump out yaşadım ancak uğraşmayı sevdiğimden çok şikayetçi değilim.

Soğutma performansı gayet yeterli sadece pump out yapıyor, yani yanlardan çıkıyor macun.
İade edip 4gr yerine biraz pahalıya 1 gr almaya değer mi?
1gr olan macun en iyi termal macunlardan birisi, sıcaklık olarak birkaç derece fark eder.

Eğer MX-4 macunu resmi bir satıcıdan almadıysan iade etmeni öneririm çakması bol oluyor.

MX-4 kullanıyorum 2 kere pump out yaşadım ancak uğraşmayı sevdiğimden çok şikayetçi değilim.

Soğutma performansı gayet yeterli sadece pump out yapıyor, yani yanlardan çıkıyor macun.

1gr olan macun en iyi termal macunlardan birisi, sıcaklık olarak birkaç derece fark eder.

Eğer MX-4 macunu resmi bir satıcıdan almadıysan iade etmeni öneririm çakması bol oluyor.
Teknobiyotik'den aldım trendyoldan. Pump out olduğunu nasıl anlıyoruz ve ne yaparak çözebiliyoruz?

O zaman iade edip o attığım linkteki mx-6 yı mı deneyeyim orijinaldir belki ya da grizzly mi alayım?
Resmi olmayan hiçbir yerden MX 4-6 macun almanı önermem.

Grizzy alıp almamak sana kalmış, Teknobiyotik'den MX-4 almışsın zaten.
Çok kafaya takma bence 1.5 yıldır MX-4 kullanıyorum, sadece olabilecek şeyleri söyledim.

Geri
Yukarı