Arctic MX-4 termal macun alınır mı?

Bu termal macunu alabilirsiniz. MX-4'e göre tek eksisi 1.5 gram olması.

AliExpress'den alabilirseniz ZF-12 tavsiye ederim. MX-4'den bile daha iyi ve fiyatı daha uygun.
Ekran kartı ve işlemciye sürücem.Zalman yetebilirmi bilmiyorum.İşlemcim o kadar iyi değil ZF-12'ye gerek yok kargo filan.

Ekran kartı ve işlemciye süreceğim. Zalman yetebilir mi bilmiyorum. İşlemcim o kadar iyi değil ZF-12'ye gerek yok kargo falan.

30 TL ve ücretsiz kargo şeklinde satılıyor. 15 TL indirimle aldığınızda 15 TL'ye geliyor. 16 TL civarı da vergi geliyor toplamda her şey dahil 30 TL civarına alabiliyorsunuz. Yine de siz bilirsiniz. 1.5 gramın 2 sıkımlık yeteceğini düşünüyorum. Belki ZF-12 almayı düşünürsünüz diye bu videoyu atıyorum size. MX-4'den çok daha ucuz olmasına rağmen 3-4 derece daha serin çalıştırıyor işlemciyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

30 TL ve ücretsiz kargo şeklinde satılıyor. 15 TL indirimle aldığınızda 15 TL'ye geliyor. 16 TL civarı da vergi geliyor toplamda her şey dahil 30 TL civarına alabiliyorsunuz. Yine de siz bilirsiniz. 1.5 gramın 2 sıkımlık yeteceğini düşünüyorum. Belki ZF-12 almayı düşünürsünüz diye bu videoyu atıyorum size. MX-4'den çok daha ucuz olmasına rağmen 3-4 derece daha serin çalıştırıyor işlemciyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki mx 4 sahte

Geri
Yukarı