Arctic MX-4 vs Xigmatek PTI-G3606

Bu arada laptop ile masaüstü bilgisayara sürülen termal macun aynı değil mi?
Evet. Ama ben PS3 e sürüyorum.
Arctic MX-4 bence.
Arctic Mx-4 2019 Edition 4 Gr Termal Macun - n11.com bu satici 10 TL daha uygun satiyor ben Arctic MX4 oneriyorum.
mx 4 al keyfine bak
MX4'ün ısı iletkenliği biraz daha iyi MX4 öneririm.
Arkadaşın söyleme çalıştığı şey kum çıtır çıtır olmuş internette böyle 1 veya 2 tane şikayet daha gördüm.
Arkadaşlar kusura bakmayın hepinizi alıntıladım. Merak ettiğim bir şey var. Bu satıcıdan satın alanınız var mı veya arkadaşınız, akrabanız...
Bu satıcıda da var aynı sorunu yaşayan arkadaşlar. Yorumlarda 1 yıldız verenlerin yorumunu bir okuyun.
Xigmatek olanda da aynı yorumlar var. Ne yapsam bilemedim.

Son düzenleme:
Xigmatek kullandım ve yük altında bilgisayar eskisinden daha fazla ısı görmeye başladı, daha önce ASUS'un 4 yıllık termal macunu duruyordu ve açtığımda hala kurumamıştı Xigmatek sürdüğümdeyse boştayken 4-5 derece daha serin olsa bile yüklemede eski performansını kaybetti laptop. Şimdi MX4 geldi akşam iş çıkışı onu deneyip editleyeceğim.

%30-40 daha performanslı olmasını bekliyorum, çünkü bilgisayar stress testini geçse bile thermal throttling problemi çıkıyor ve Turbo'da maksimum 3.5 GHz hıza erişebiliyor.

Laptop ASUS X550JX, işlemcim i7 4720HQ oyunlarda sıkıntı çıkmıyor GTA'da 70-80'lerde geziyor; fakat stress testi pek içimi açmadı açıkcası... Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar tekrardan merhaba, sisteme mx4 macunu sürdüm, boştayken 36-40 arası ama stress testinde darboğaz yemesi gitti. Sadece - %5-%14 arası yedi ve tekrar sıfıra indi bilginiz olsun. Birkaç güne daha da iyi olacağı inancındayım.

Geri
Yukarı