Elektronik Arctic MX-6 4 gr Termal Macun 159 TL

Merhaba.

Eki Görüntüle 1782225

Teknobiyotik üzerinden MX-6'nın 4 gr versiyonu 159 TL'ye satılmakta. İhtiyacı olanlar düşünebilir.

Satın aldım, teşekkürler.

Doğrudur. Ben de haliyle global bir incelemeyi baz alıyorum. Forumda da bir MX-4/MX-6 konusu vardı. Orada da MX-6'nın daha uzun ömürlü olmasından söz edilmişti. Bu bile arada ekstrem fiyat farkı olmadığı için MX-6'yı tercih edilebilir yapacaktır.

Evet eğer cidden 2 kat uzun ömürlü olacaksa 2 kat fiyat farkı sorun olmaz diye düşünüyorum. Hem daha güncel daha kaliteli bir ürün.

Acaba bu indirimler ne kadar daha devam edecek? Ayrıca günlük kullanımda dizüstüler için MX-4 yeterli midir, MX-6 aşırı fark yaratır mı?

Amazon'da 170 TL Amazon'dan alacağım daha hızlı ulaşıyor ve orijinal çıkmazsa iade işlemi daha kolay Prime damgası olduğu için orijinaldir. Amazon Prime var ise tavsiyem sizde buradan atabilirsiniz.

Amazon'da 170 TL Amazon'dan alacağım daha hızlı ulaşıyor ve orijinal çıkmazsa iade işlemi daha kolay Prime damgası olduğu için orijinaldir. Amazon Prime var ise tavsiyem sizde buradan atabilirsiniz.
Teknobiyotik resmi Arctic satıcısı zaten.

Geri
Yukarı