Arctic P12 alınır mı?

İyi değil mi?

Ses konusunda iyiyse 12 cm model önerisi alayım.

Kullandığım ürün bu model, CFM değeri oldukça yüksek buna rağmen çok sessiz.

Ses konusunda nasıl? Anakarttan fan hızını ayarlayabilir miyim?
Son ayara alınca MSI Dragon Center ile ses biraz geliyor. Ama oyun oynadığım için kulaklık takılı oluyor. Onun için ses gelmiyor. Dediğim gibi bu 2000 devir üstünde olan bir şey. Normal 1800 devirlerde sıkıntı yok. Ben SYSFan 1 ile bağlantı yaptım. Anakart tarafından ayarlanabilir.

Son ayara alınca MSI Dragon Center ile ses biraz geliyor. Ama oyun oynadığım için kulaklık takılı oluyor. Onun için ses gelmiyor. Dediğim gibi bu 2000 devir üstünde olan bir şey. Normal 1800 devirlerde sıkıntı yok. Ben SYSFan 1 ile bağlantı yaptım. Anakart tarafından ayarlanabilir.
Teşekkürler, ben de kulaklıkla oynuyorum.

@hasansarikaya1
SD- k olan model 74 CFM (kullanıyorum fotoğraf ekte) yaprak sayısı daha fazla.
XT olan fan 76 CFM (kullanıyorum ama kameram geceleri kötü çekemedim yaprakları daha kalın) görünümü hangisi güzelse onu al bence. Bu işlerin uzmanı @BerkayZ87 kendisi tanıştırdı markayla.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-05-08 at 19.11.54.jpeg
    WhatsApp Image 2021-05-08 at 19.11.54.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
@hasansarikaya1
SD- k olan model 74 CFM (kullanıyorum fotoğraf ekte) yaprak sayısı daha fazla.
XT olan fan 76 CFM (kullanıyorum ama kameram geceleri kötü çekemedim yaprakları daha kalın) görünümü hangisi güzelse onu al bence. Bu işlerin uzmanı @BerkayZ87 kendisi tanıştırdı markayla.
Yapraklarının daha kalın olması daha iyi bir özellikmi peki? Benim için tip önemli değil hocam üründen iyi verim alayım yeter.

Geri
Yukarı