Elektronik Arctic P12 PWM PST 2 adet 237 TL

Arkadaşlar siparişi kargoya verilen oldu mu acaba? 4 gün içinde kargoya verilir diyordu hala bir hareket yok da acaba benim siparişle alakalı mı bir sorun var o sebeple sormak istedim.

Kasama olup olamayacağını nasıl anlayabilirim?
Kasadaki her iki vida deliğinin tam ortasından bir cetvelle ölç. Yaklaşık 10,5 cm ise 120 mm'lik fan uyar. Aldığın fanın eni genelde yaklaşık 25 mm yani 2,5 cm'dir. Bazıları 27- 28 veya 25'ten daha az mm değerine sahip olabilir. Bunu taktığında önünde bir engele çarpar mı ona göre hesapla. Mesela üste takacaksan ramlere çarpabilir kasa çok küçükse.

Vay be 3 tanesine ödediğim paraya artık 1 tane alınabiliyor...

1664831929080.png

Kasadaki her iki vida deliğinin tam ortasından bir cetvelle ölç. Yaklaşık 10,5 CM ise 120 Mm'lik fan uyar. Aldığın fanın eni genelde yaklaşık 25 mm yani 2,5 CM'dir. Bazıları 27- 28 veya 25'ten daha az mm değerine sahip olabilir. Bunu taktığında önünde bir engele çarpar mı ona göre hesapla. Mesela üste takacaksan RAM'lere çarpabilir kasa çok küçükse.

Kasa özelliklerinde yazmaz mı?
Kasam "Ranker Cygnus" eski sürüm V2 değil.

Kasama olup olamayacağını nasıl anlayabilirim?
İmzanızdaki kasa
Vay be 3 tanesine ödediğim paraya artık 1 tane alınabiliyor...

Eki Görüntüle 1535129
Çoğumuz ülkenin bu kadar batabileceğini düşünemedik herhalde hocam. Doların 10 lira olması 2020 senesinde hayal gibi geliyordu :D

Kasa özelliklerinde yazmaz mı?
Kasam "Ranker Cygnus" eski sürüm V2 değil.
Hocam bildiğim kadarıyla o kasa içinde 4 fan geliyor onların ölçüleri de 120 mm. Yani linkteki ürün ile aynı boyuttalar. Fotoğraf çekip atabilirseniz daha sağlıklı olur tabi.

Evet 4 fan var.
Ne kasaymış hiçbir yerde bilgilerini bulamıyorum v2 çıktığı için her sey onunla alakalı.
Kasa fanı kaç cfm alsam çok fark olur mu anlayamadım.

Dosya Ekleri

• Kasa.jpg
    Kasa.jpg
    107,2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı