Arctic P140 nasıl takılır?

121228

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar geçen Arctic P140 fan aldım ve bugün elime ulaştı. Fakat nasıl takacağımı bilmiyorum. Fanla birlikte 4 adet küçük vida geldi. Ama kısa sanki bunlar?

Dosya Ekleri

• IMG_20200927_014104.jpg
    IMG_20200927_014104.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 97
Onlarla fanı kasaya takmayı dener misiniz? Fanın vida deliklerinin kutudan çıkan kısa vida için özel yapıldığını sanmıyorum. Muhtemelen tırtıksız ve dümdüzdür. Yani sıkıntı çıkmaması lazım.

Hem içten hem de dıştan denediniz mi? Muhtemelen denemişsinizdir de yine de sorayım dedim. Aklıma başka bir fikir de gelmiyor. Kusuruma bakmayın.

Hem içten hem de dıştan denediniz mi? Muhtemelen denemişsinizdir de yine de sorayım dedim. Aklıma başka bir fikir de gelmiyor. Kusuruma bakmayın.
Denedim hiç birine sığmıyor. Arka kapak ve üstlere sığıyor vida fakat o kısımlarda 14mm değil. Kafayı yememe az kaldı.

Denedim hiçbirine sığmıyor. Arka kapak ve üstlere sığıyor vida fakat o kısımlarda 14mm değil. Kafayı yememe az kaldı.

O vidalar siz sıktıkça plastiği kendi kesip içeri giriyor. Yani bir tarafı elinizle bastırıp diğer taraftan tornavida ila dikey baskı yaparak takacaksınız. Emin olun zor değil. Korkmayın sadece.

Geri
Yukarı