Çözüldü Arctis 1 kafa pedi açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşla,r başlıkta yanlış belirttiysem affola. Konuya gelecek olursak resimdeki gibi kulaklığı kafama taktığımda aynen böyle açılıyor. Kulaklığı alalı 2 ay oldu. Bu sorunu 2 hafta önce falan fark ettim ama aldırış almadım. Sadece pedi çıkıyor, sıkıntı değil diye ama iş öyle değilmiş. Kabloların geçtiği yer tamamen ayrılıyor, sonra tırnağımla ittiğimde tekrar yerine oturuyor. Bunun bir çözümü var mı ve kulaklıkta hasar falan oluşturur mu?

Dosya Ekleri

• 3CC38D60-B219-4EDB-9E05-FAB96ACBC0CE.jpeg
    3CC38D60-B219-4EDB-9E05-FAB96ACBC0CE.jpeg
    694,5 KB · Görüntüleme: 178
  • C1020653-6D28-45D1-9781-420FCC1573B4.jpeg
    C1020653-6D28-45D1-9781-420FCC1573B4.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 184
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam düşünmedim değil ama japonla falan yapıştırınca kulaklık esnemezse diye korkuyorum kafam biraz büyük esneterek takıyorum kulaklığı 😀

O da doğru esnemezse eninde sonunda yine yırtar ama slikon da esneyeceğinden bir sorun olmaz gibi düşünüyorum siz bilirsiniz. Garantisi devam ediyordur bir konuşun nereden aldıysanız belki değiştirirler.
Hocam düşünmedim değil ama japonla falan yapıştırınca kulaklık esnemezse diye korkuyorum kafam biraz büyük esneterek takıyorum kulaklığı 😀

O da doğru esnemezse eninde sonunda yine yırtar ama slikon da esneyeceğinden bir sorun olmaz gibi düşünüyorum siz bilirsiniz. Garantisi devam ediyordur bir konuşun nereden aldıysanız belki değiştirirler.

Çözüm

Aldığım yerle konuşacağım eğer bir şey yapamayız derlerse böyle kullanırım açılma devam ederse slikonla falan yapıştırrım artık yardımlarınız için teşekkürler sabaha kadar en iyi cevap olarak işaretlemiyeceğim belki benim başıma gelen başkasına da olmuştur yardımcı olabilir diye.

Aldığım yerle konuşacağım eğer bir şey yapamayız derlerse böyle kullanırım açılma devam ederse slikonla falan yapıştırrım artık yardımlarınız için teşekkürler sabaha kadar en iyi cevap olarak işaretlemiyeceğim belki benim başıma gelen başkasına da olmuştur yardımcı olabilir diye.
Yok estağfurullah en iyi cevap önemli değil benim için maksat işiniz görülsün.Sıcak slikonla yapıştırırsanız daha iyi olur normal slikon terleme yapıp atabilir çünkü.

Arkadaşla, r başlıkta yanlış belirttiysem affola. Konuya gelecek olursak resimdeki gibi kulaklığı kafama taktığımda aynen böyle açılıyor. Kulaklığı alalı 2 ay oldu. Bu sorunu 2 hafta önce falan fark ettim ama aldırış almadım. Sadece pedi çıkıyor, sıkıntı değil diye ama iş öyle değilmiş. Kabloların geçtiği yer tamamen ayrılıyor, sonra tırnağımla ittiğimde tekrar yerine oturuyor. Bunun bir çözümü var mı ve kulaklıkta hasar falan oluşturur mu?

Son durum nedir? Benimki de açılmaya başladı.

Son durum nedir? Benimki de açılmaya başladı.

Hocam kulaklığın mikrofonu bozulduğu için yeni kulaklık aldım. Konuyu açtığım zaman aldığım yerle de iletişime geçmiştim bize gönderin garantiye gönderelim demişlerdi. Yeni kulaklık aldığım için de hiç uğraşmadım.

Geri
Yukarı