Arctis 1 mikrofondan ses az geliyor

Denetim masasına girin. Ses başlığı altında kayıt yürütme aygıtları veya ses aygıtlarını yönet seçeneğine tıklayın. Kayıt kısmına gelip kulaklığınızı seçin. Oradan düzeyler kısmına girerek mikrofon sesiniz azsa arttırabilirsiniz. Bas ayarlarını arttırarak yine sesinizi arttırabilirsiniz ancak seste bozulmalar başlar ayarını iyi yapmanız gerekli.

Denetim masasına girin. Ses başlığı altında kayıt yürütme aygıtları veya ses aygıtlarını yönet seçeneğine tıklayın. Kayıt kısmına gelip kulaklığınızı seçin. Oradan düzeyler kısmına girerek mikrofon sesiniz azsa arttırabilirsiniz. Bas ayarlarını arttırarak yine sesinizi arttırabilirsiniz ancak seste bozulmalar başlar ayarını iyi yapmanız gerekli.

1610611118336.png

Ayarlarım bu şekilde. Acaba Realtek driverı mı güncel değil?

Kulaklık'tan kaynaklı mıdır, yoksa Windows'tan mıdır bilmiyorum, ama bende de aynı sorun arada oluyor. Ayarlar'dan Ses ayarlarına gidip bakınca mikrofonun sesini düşürmüş oluyor. Sizde bir kontrol edin.

Mikrofon bassını +20 hatta gerekirse 30 yap, daha sonrasında SS Sonar kullanarak ortaya çıkacak olan dip sesi yok et. Arctis kulaklıklar ne yazık ki zayıf. İyi bir ses kartı olmadan mikrofonları iyi ses sunmuyor. Bende Arctis Prime'ı şu ayarlarla kullanıyorum:
1652252507407.png

SS Sonar'ın ne olduğunu bilmiyorsan; Steel Series GG Sonar. İnceleme: SteelSeries GG - Sonar!

bende normal çalşıyordu ama pc sıfırladıktan sonra sapıtmaya aşladı bir çözümü var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı