Arctis 1 Wireless mikrofon sesi az geliyor

44Nihat07

Kilopat
Yaklaşık 1 ay önce aldığım Arctis 1 Wireless kulaklığımın mikrofonundan çok az ses geliyor. Ağzımın içine kadar getiriyorum mikrofonu yine de aynı, SteelSeries Engine 3'ten de mikrofon seviyesi en yüksekte ama Discord'da konusurken sesim çok az gidiyor sesimi Full yapıyorlar yine de az geldiğini söylüyor herkes. Kabloluda kullanmayı denedim sorun aynı mikrofon sesini artırmanın bir yolu var mı? Telefonda kullanırken de az ses bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonda kullanırken de sorun olduğuna göre mikrofon arızalı gibi duruyor. Bir de mikrofonu ters takıp normalde dışa gelen tarafa doğru konuşarak dener misiniz aynı sesi mi alacaksınız? Teknoloji marketlere yoğun olmayan bir vakitte gidip görevlilerden rica etseniz SteelSeries bir kulaklık mikrofonu ile denetebilirler diye düşünüyorum.

Yaklaşık 1 ay önce aldığım Arctis 1 Wireless kulaklığımın mikrofonundan çok az ses geliyor. Ağzımın içine kadar getiriyorum mikrofonu yine de aynı, SteelSeries Engine 3'ten de mikrofon seviyesi en yüksekte ama Discord'da konusurken sesim çok az gidiyor sesimi Full yapıyorlar yine de az geldiğini söylüyor herkes. Kabloluda kullanmayı denedim sorun aynı mikrofon sesini artırmanın bir yolu var mı? Telefonda kullanırken de az ses bu arada.

Konuyla alakası yok ama bir şey sorabilir miyim ben dün aldım da kulaklığı Wireless adaptörü ile bağlandığımda soldan cizirti sesi geliyor kabloyla bağlandığımda olmuyor sizde de var mı soldan cızırtı şeklinde bir ses.

Ağızınıza çok yakın tutmanız gerekiyor Clearcast mikrofon'da Arctis 3 kullanıyorum ben de , engine 3'te noise gate ve noise reduction ayarları eğer ki Arctis 1'inizde de varsa onları kapalı ayara almayı dener misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı