Arctis 1 Wireless vs BlackShark V2 X

masum rakun

Decapat
Kablosuz olarak Arctis 1 Wireless kablulu olarak BlackShark V2 X i düşünüyorum.
Laptop kullandığım için kablolar sinirimi bozsa da BlackShark V2 X in kalitesi Arctis 1 Wireless'dan daha iyi olduğu için teredütteyim. Yani kablolunun kalitesi daha iyiyken ve fiyatı daha uygunken kablosuza daha çok para vermek anlamsız gibi geldi ama emin değilim.
Yine de kablosuz istiyorum ama para da vermek istemiyorum... Vere debilirim. Tavsiyede bulursanız sevinirim.
Şu an için BlackShark V2 X en düşük Vatan Teknosa'da 2139.
Arctis Wireless 1 en düşük MediaMarkt'ta 2950.

Laptop kullandığım için kablolar sinirimi bozsa da BlackShark V2 X in kalitesi Arctis 1 Wireless'dan daha iyi olduğu için teredütteyim. Yani kablolunun kalitesi daha iyiyken ve fiyatı daha uygunken kablosuza daha çok para vermek anlamsız gibi geldi ama emin değilim.
Yine de kablosuz istiyorum ama para da vermek istemiyorum... Vere debilirim. Tavsiyede bulursanız sevinirim.
Şu an için BlackShark V2 X en düşük vatan Teknosa'da 2139.

BlackShark v2X çok daha iyi hocam bana göre.

Şu an için BlackShark V2 X en düşük vatan Teknosa'da 2139.

Bence ikisi de kötü.

500 TL fark var evet, ama Ikisini'de tokatlar.
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_razer-barracuda-x-bluetooth-kulak-üstü-kulaklık-siyah-1222986.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.70.2

Geri
Yukarı