Arctis 3 2019 7.1 nasıl aktifleştirilir?

Patien

Hectopat
Dostlar selam. Öncelikle bütün herkese yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Bilgisayarımı aldım monitörümü aldım güzel oldu yani :D konuya gelelim şimdi ben Arctis 3 2019 aldım. Ama 7.1 nasıl aktifleştireceğimi bilmiyorum. Uzamsal Ses'e girince 7.1 çıkmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar.

Dostlar selam. Öncelikle bütün herkese yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Bilgisayarımı aldım monitörümü aldım güzel oldu yani :D konuya gelelim şimdi ben Arctis 3 2019 aldım. Ama 7.1 nasıl aktifleştireceğimi bilmiyorum. Uzamsal Ses'e girince 7.1 çıkmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar.

Keşke almadan önce araştırsaydın 7.1 sadece Windows sonic ile açılıyor.Gerçek 7.1 Arctis 5'den sonra geliyor. Kendi ses kartı falan yok bu da oynlarda eh işte dedirse de müzik ve normal seslerde bayağı kulağı tırmalayan bir ses veriyor.
Şü şekilde açılıyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• sds.png
    sds.png
    33,3 KB · Görüntüleme: 49
Keşke almadan önce araştırsaydın 7.1 sadece Windows sonic ile açılıyor. Gerçek 7.1 Arctis 5'den sonra geliyor. Kendi ses kartı falan yok bu da oynlarda eh işte dedirse de müzik ve normal seslerde bayağı kulağı tırmalayan bir ses veriyor.
Şü şekilde açılıyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıkıntı şu ki bende o kısım çıkmıyor şöyle SS bırakayım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5 KB · Görüntüleme: 50
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı