Arctis 3 alınır mı?

egesarsilmaz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir kulaklık alacağım ve hala karar vermedim. Arctis 3'ü gördüm ve hoşuma gitti. Klavyem ve farem SteelSeries olduğundan da biraz hoşuma gitti. Razer kulaklıklarda gördüm ama Razer'ın kulaklıklarının çok iyi olmadığını duydum. Ne dersiniz, SS Arctis 3 alınır mı?
@enonertetanem agam sen cevap verirmisin habire görüyorum seni forumda bunlar dışında önerebileceğin varmı 650 civarlarında

@Rivadex Hocam genel olarak aşırı fps oyunları oynamıyorum benim için önemli olan sesim anlaşılsın ve sesleri iyi duyabilmem sea of thieves gta online gibi oyunları oynamıyorum verdiğim parayı karşılasın yeterli benim için.

Bizzat kendim kullanıyorum. Ses kalitesi gayet iyi falan ama 730TL'lik bir kulaklık değil, fiyatını pek de hak etmiyor, ben de eskiden 350TL civarlarındayken almıştım zaten. Deneyimlediğim üzere ses kalitesi olarak bu kulaklık ile hemen hemen aynılar. 60-70TL daha ekleyip bunu almanızı önerebilirim:

Bizzat kendim kullanıyorum. Ses kalitesi gayet iyi falan ama 730TL'lik bir kulaklık değil, fiyatını pek de hak etmiyor, ben de eskiden 350TL civarlarındayken almıştım zaten. Deneyimlediğim üzere ses kalitesi olarak bu kulaklık ile hemen hemen aynılar. 60-70TL daha ekleyip bunu almanızı önerebilirim:
İtopya da 500 tl
İndirimde şu an

Geri
Yukarı