Arctis 3 cızırtı ve dip ses sorunu

Gereksiz yorum yapmayın, Razer'in kulaklık mikrofonunda hiç cızırtı vb. bir sorun yaşamadım.

Boşuna alacaklara almayın demiyorum, sorunlu bir kulaklık modeli.

Rode kullansan bile program kullanman şarttır. Çünkü sesi güzel kaydetmez diğerleri. Boş konuşmayalım Razer kulaklık yapamıyor. Arctis 3 arızalı diyorsun, ciddi misin sen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarla konuşurken ses gayet güzel. Ben zaten bu kulaklığı programlarla uğraşmayayım rahat rahat kullanayım diye aldım. Sorun nerede hala çözemedim.
Önce sesini Windows üzerinden dinle sonra Audacity üzerinden kaydetmeyi dene eğer hala sorunun devam ediyor ise Engine programında bir sıkıntı olabilir, zaten Steelerseries belli bir marka sorunun düzelmez ise ve sorun onlardan kaynaklıysa değişim yapacaklardır ama büyük bir ihtimalle Paradolox'un dediği gibi programla alakalıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size rahatsızlık veren durumun temel sebebi, kullandığınız cihazın ses kısmı artık bölümü ne derseniz deyin, kaliteli olmamasından ötürü olabilir. Ayarlar ile ciddi manada sonuç alamazsınız. Özellikle sizin durumunuzda analog/dijital dönüşüm arasında yaşanan bu sıkıntılar bunun en büyük sebebi.

Geri
Yukarı