Arctis 3 Mikrofon Çalışmıyor

ohimmetoglu

Centipat
Kulaklığı aldığıma bin pişman oldum, yemin ederim ki çöpe atasım var. 2 ay oldu alalı kullanamadım. Bir türlü çalıştıramadım. 17 kez PC formatladım, hep Realtek olarak görüyor, denilen her şeyi yaptım. Yok SEE+ mı nedir onu görmüyor, yapan çözen kişiye ücreti neyse vereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2019 edition mu eskisi mi?
Bilgisayarın windows 10 mu?

Bende Arctis 3 2019 var hiçbir sorunu yok.
Kulaklığın arkasında bir düğme var dışarı çıkıksa ve kenarları kırmızıysa mic kapalı, yüzey hizasındaysa açık demek. Anlamadıysan (anlatamadıysam) fotoğraf atabilirim.

2019 edition mu eskisi mi?
Bilgisayarın windows 10 mu?

Bende Arctis 3 2019 var hiçbir sorunu yok.
Kulaklığın arkasında bir düğme var dışarı çıkıksa ve kenarları kırmızıysa mic kapalı, yüzey hizasındaysa açık demek. Anlamadıysan (anlatamadıysam) fotoğraf atabilirim.
Eskisi mi iyi 2019 Edition mı?

@thelordof Aslında ikisi de aynı gibi, tek önemli farkı 2019 e. yanında 7.1 için yazılım vermiyor, Win 10'un sonic'ini kullanıyorsun. Eskisi Win 10 kullanmıyorsan iyi çünkü yazılım win 10 ile çalışmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı