Arctis 3 sağdan ses gelmeme sorunu

Wanheda18

Hectopat
18.7.2018 tarihinde Hepsiburada üzerinden almış olduğum kulaklığımı düne kadar sıkıntısız bir şekilde kullanıyordum. Fakat sabah uyanınca internette biraz dolaşayım istedim ama sağ taraftan ses gelmedi. Birkaç kez PC kapatıp açtım fakat hiçbir değişiklik olmadı. [Herhangi bir hasar almadı normal bir şekilde askılığında duruyordu.] Hasar almamasına rağmen kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?(Başka cihazlarda denedim yine aynı şekilde sağ taraftan ses gelmiyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimdeki yerden sadece sol tarafa ses çekilmiş olabilir bir bak oraya istersen.
3131321321.PNG

Bende aynı problemle karşılaştım hiç bir şekilde hasar vs almamasına rağmen soldan ses gelmiyodu steelseries enginee girip güncelleme gelip gelmediğini kontrol et ben baktıgımda güncelleme gelmiş ve güncellediğimde sorun düzeldi.Umarım sende düzelte bilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı