Arctis 3 Seste Cızırtı ve Patlama

HumbleHater

Decapat
Makaleler
1
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kulaklığı alalı yaklaşık 1 bilemedin 2 hafta oldu, bugün kulaklığı kullandığımda seste cızırtı mı desem patlama mı desem gecikme mi desem birşeyler olmaya başladı. Müzik dinlerken mesela böyle pıt pıt sesler geliyor anlam veremedim. Voicemeeter kullanıyorum sesi ayarlamak için ama denemediğim yöntem kalmadı Hz aralığını denedim olmadı, bilgisayarın kendi sürücüsüyle denedim olmadı, jak girişini arkaya aldım yine olmadı.. Orjinal ayarlarına aldım programsız yine aynı sorun var. Kulaklıkla ilgili bir problem olabilir mi? garantiye yollamalı mıyım?

Edit: Şuan sağ çıkışı sol olarak sol çıkışı sağ olarak gösteriyor, öncesinde böyle bir sorun yoktu.

Son düzenleme:
Müzik dinlerken yüksek ses'te bas vurduğunda oluyor cızırtımsı bişeyler. Bilgisayara bağlandığında oluyor ama sadece, ben telefonumdan da kullanıyorum müzik dinlerken, gayet kaliteli bir ses alıyorum. Ama pc'ye taktığımda müzik dinlerken oluyor o sıkıntı. Oyuncu kulaklığı sonuçta ben oyunlarda çok iyi performans aldığımdan sorun olarak görmüyorum, ayak sesi anlamında silah sesi anlamında doğrusal yön gösteriyor gibi. O yüzden müzik dinlerken biraz kısıkta dinlemekte fayda var cızırtının çıkmaması için. :)

Aynı sorun bende de var, hatta programını kurunca bilgisayarda droplar meydana geliyor.

Aldığında var mıydı bu sorun? benim bugün ortaya çıktı anlamadım..
Müzik dinlerken yüksek ses'te bas vurduğunda oluyor cızırtımsı bişeyler. Bilgisayara bağlandığında oluyor ama sadece, ben telefonumdan da kullanıyorum müzik dinlerken, gayet kaliteli bir ses alıyorum. Ama pc'ye taktığımda müzik dinlerken oluyor o sıkıntı. Oyuncu kulaklığı sonuçta ben oyunlarda çok iyi performans aldığımdan sorun olarak görmüyorum, ayak sesi anlamında silah sesi anlamında doğrusal yön gösteriyor gibi. O yüzden müzik dinlerken biraz kısıkta dinlemekte fayda var cızırtının çıkmaması için. :)

Sanırım Herkeste var bu durum.. Ancak benim sağdan gelmesi gereken ses soldan geliyor sıkıntı var yani bir şekilde.

Son düzenleme:
Sürücülerim güncel tekrar denedim yaptıklarımı cızırtı sorunu düzeldi garip bir şekilde ancak sağ sol muhabbeti hala var..
Hocam sağ sol muhabbeti Voicemeeter üzerinden etkinleştirdiğiniz bir ayar üzerinden olabilir, aynı programı bende kullanıyordum, bir düğmeye basmıştım kapatmayı unuttum. Bunun sonucunda sağ sol sorunu olmuştu, fotoğraftaki seçeneğe bi göz atar mısınız hocam. Sorunu sonradan yaşamışsınız. kulaklıkta sorun olduğunu pek sanmam.

qwewqewq.PNG
.

Hocam sağ sol muhabbeti Voicemeeter üzerinden etkinleştirdiğiniz bir ayar üzerinden olabilir, aynı programı bende kullanıyordum, bir düğmeye basmıştım kapatmayı unuttum. Bunun sonucunda sağ sol sorunu olmuştu, fotoğraftaki seçeneğe bi göz atar mısınız hocam. Sorunu sonradan yaşamışsınız. kulaklıkta sorun olduğunu pek sanmam.

Eki Görüntüle 356544.

Hay çok yaşa sen bundan dolayı imiş ama ses öyle daha kaliteli nedendir ne işe yarıyor ki?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı