Arctis 3 vs Arctis 3 2019

Şarkı ve dizi tarzı şeylere önem veriyorsan ikisinide önermem. Bende de Arctis 3 var fakat gerek yazılım olsun gerek kulaklığın bass, ses düzeyi, tizleri falan olsun hiçbiri fiyatına değmiyor. Sosyalde kullanmayan arkadaşlar bile abartarak övüyor, onlara inanmamanızı önermem.

Son düzenleme:
Arctis 3 de yazılım desteği var (SteelSeries Engine). Ama 2019 modelde sadece Windows Sonic aktif edebiliyorsun. SteelSeries Engine ile ince ayar yapabiliyorsun. Ben kullanıyorum ve mikrofon dışında kötü bir yanı yok. Mikrofon kötü değil fakat ben beğenmedim bu fiyata alınan bir üründe daha kaliteli bir mikrofon olmalıydı.

Bu arada 2019 versiyonunda yazılım yok, Windows 10'dan DTS'i tercihine göre açabiliyorsun diye biliyorum.Daha net söylersekte Arctis 3 yazılımlarından mağdur olduğu için 2019 versiyonu çıkarıldı doğal olarak 2019 versiyonunda SS Engine 3 yok.

DTS nedir? İlk defa duydum :D Bir de 2019 olmayanda yazılım desteği olması onun yararına mı? Çünkü inceleme videolarindan birinde yazılımını kurmadan kulaklıktan tam verim alamıyorsunuz diyordu adam.
Şarkı ve dizi tarzı şeylere önem veriyorsan ikisinide önermem. Bende de Arctis 3 var fakat gerek yazılım olsun gerek kulaklığın bass, ses düzeyi, tizleri falan olsun hiçbiri fiyatına değmiyor. Sosyalde kullanmayan arkadaşlar bile abartarak övüyor, onlara inanmanızı önermem.
FPS oyunları için ne önerirsiniz 350 TL butçem var birtek Arctis 3 bulabildim bu fiyat bandında

Ekteki resimde gördüğün ayarlar yazılım sayesinde oluyor. Eğer 2019 alırsan sadece 7.1 açıp kapatabilirsin.
398271

Şarkı ve dizi tarzı şeylere önem veriyorsan ikisinide önermem. Bende de Arctis 3 var fakat gerek yazılım olsun gerek kulaklığın bass, ses düzeyi, tizleri falan olsun hiçbiri fiyatına değmiyor. Sosyalde kullanmayan arkadaşlar bile abartarak övüyor, onlara inanmanızı önermem.
Bu arkadaşıma kesinlikle katılıyorum. Arctis 3 var ve zamanında 400TL'ye almıştım gerek oyunlar için gerekte yaptığım araştırmalara göre güzel bir kulaklık zannediyordum ki maalesef öyle değilmiş. Affedersiniz iphone kulaklığı kullanan arkadaşım oyunlar da benden daha iyi net sesler duyuyor bununla birlikte sesim karşı tarafa acayip itici gidiyor. Konudan uzak bir şey söyledim kusura bakma ama alacaksan hiç tavsiye etmem.

Anakart imzanızdaki ise USB ses kartlı bir kulaklık daha iyi olur, zira anakartınız ALC887 kullanıyor. Güncel codec'lerden en kötü olanı. HS60 güzel bir tercih olur, GameEkstra'da 409TL'ye satılıyor.

Bende de arctis 3 var ben gayet memnunum öyle söylediğiniz gibi kötü deyil bence.
Mikrofonu güzel sesi de yeterli bence ses de kasabiliyorum rahatsız da etmiyor.
Eski sürümü var bende.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı