Arctis 3 vs Cloud 2

Oghi

Decapat
Arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldım. Konfordan ziyade tamamen kaliteli ses alışverişine önem veriyorum, önerileriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından Cloud 2 ama benim önerim BlackShark V2 ve Cloud Alpha S.

Sadece FPS oyunları için Cloud 2. Müzik ve rahatlık için Artics. Bende BlackShark V2 kullanıyorum ve hem müzik hem rahatlık hem FPS oyunları için öneririm.

Ses kalitesi olarak Cloud 2 az bir farkla daha iyi mikrofon olarak çok net Cloud 2 daha iyi Arctis 3 56 gram daha hafif 3M kablosu vardır Cloud 2'nin kablosu 1M bu durumda bence Cloud 2 daha iyi ama benim önerim Razer Kraken Tournament Edition.

Bütçem Max 1000TL.
Anakart modeli de B550 Tomahawk.

Ses kartınız iyi o yüzden jak modelli hangi modeli alırsanız alın memnun kalacaksınız. Anakartınız iyi olduğu için birkaç seçeneğiniz var.

Mikrofon kalitesi olarak fiyatına göre pek iyi olmasa da iyi bir ses kartı ile çok iyi performans verir.

Konfor ve mikrofon açısından Cloud 2 ile aynı ama düzgün bir ses kartı ile ses kalitesi olarak çok daha üste çıkıyor.

USB ses kartına sahip en iyi kulaklık olabilir. Hem kendi kalitesi hem de hem de EQ ayarları ile yapabileceğiniz ince ayarlarla çok iyi bir seviyeye oluşuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı