Arctis 5 2019 alınır mı?

Extramemes

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Bu aralar kulaklık arayışındayım ve bu kulaklığı buldum sizce parasının hakkını veriyor mu? 1000-1300TL arası bütçem var şu an Arctis 5 indirim de ve fiyatı 1100TL sizlerin de kulaklık tavsiyelerine açığım FPS oyunları oynuyorum müzik film önemli değil.

Daha geçenlerde arctis 7 1.350 tl civarına düştü. Acelesi yoksa takibe alınıp arctis 7 alınabilir bu bütçe ile, bilginize.

Alınabilir ama onun yerine bunu öneririm, oyun için daha iyi olur:

Sizce Cloud Alpha s nasıldır.
BİM'e gelen kulaklığı alabilirsin.
Eğer aşırı üst seviyede oyun oynayacaksan zor fakat gayet mükemmel.

Biraz agresif FPS oyuncusuyumdur ondan dolayı cidden iyi ayak seslerini kasabileceğim bir kulaklık arıyorum.
Razer blackshark V2 X önerebilirim 600-700 lira bandında çok başarılı bir kulaklık.

Daha iyisini alabilecek param varken düşük seviye ürün almak istemiyorum tavsiyen için teşekkürler.

Biraz agresif FPS oyuncusuyumdur ondan dolayı cidden iyi ayak seslerini kasabileceğim bir kulaklık arıyorum.

yukarıdaki void wireless ve arctis 7'e sahibim. Fps oyunlarında net olarak arctis daha başarılı naçizane görüşüm. Fakat rahatlık açısından Corsair çok daha rahat uzun süreli kullanımlar için.

Yukarıdaki Void Wireless ve Arctis 7'e sahibim. FPS oyunlarında net olarak Arctis daha başarılı naçizane görüşüm. Fakat rahatlık açısından Corsair çok daha rahat uzun süreli kullanımlar için.

Kablosuz kulaklık istemiyorum ben işteyken evdeki küçük kardeşim zarar verebilir zaten çok uzun süre PC başında zaman geçirmem sadece hafta sonları ve akşamları oynarım sanırım Arctis 7 ile Arctis 5 arasın da pek fark yok doğru mu biliyorum? Ayrıca Arctis 7 kullanımın da hangi oyunları oynuyorsunuz.

Geri
Yukarı