Arctis 5 2019 vs Hyperx Cloud 2

Konu dışı soru olduğu için cevaplamam ne kadar doğru olacak bilmiyorum ama ürünü garanti kapsamında iade ettim 6 ay sonra. Kauçukları oynamaya ve çıkmaya başlamıştı.
İkisine kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim, ikisinin de üstün basan yanları var. Ben kendi deneyimlerimden oluşan bu yorumları belirteyim uyup uymamak size kalsın. Öncelikle Arctis 5 de bulunan "chatmix" benim acayip işime yarıyor mükemmel bir özellik. Oyun sesini yer yer kısıp yer yer kapatıyorum dc de sesleri duymak ve iletişim kurmak inanılmaz kolaylaşıyor. Bazen sadece oyun seslerini duymamak için kullanıyorum (müzikleri, gereksiz efektleri v.b.). Bunun dışında RGB olması görsel olarak güzel bir görüntü sunuyor. Benim kulak yapıma ve kafama göre Arctis 5 kulaklık pedleri çok rahat gerçekten. Başlarda kafa bandına alışmak gerekti çünkü Cloud 2 de böyle bir şey yok.
7.1 iki kulaklıkta da benzer kalitelerde üç aşağı beş yukarı. Arctis 5'in bir diğer artısı da yazılım desteğinin avantajları. Cloud 2 de bu yok.
Cloud 2 ses yüksekliği olarak daha iyi, ağırlığı ve kalite hissi bir tık daha yukarıda. Örgü kablo olması bence bir + ki bu Arctis 5 de yok. Ben Cloud 2 den geçtim, benim kulaklarımı terletti Cloud 2 rahat edemedim uzun süreli kullanımlarda(2+ saat üzerinde). Genel fikrim ve izlenimlerim bunlar sormak istediğin varsa dinleyebilirim.
Bu arada evet bende 2019 versiyonu kullanıyorum.Eki Görüntüle 383104
Arctis 5 almayı düşünüyorum kafam karışık açıkcası daha önce kaliteli kulaklık deneyimim olmadı şuan rampage alpha x kullanıyorum kafamı sıkıyo bi süre sonra ve 7.1 pek memmun etmedi arctis 5 alsam beni üzmez sanırım

Arctis 5 almayı düşünüyorum kafam karışık açıkcası daha önce kaliteli kulaklık deneyimim olmadı şuan rampage alpha x kullanıyorum kafamı sıkıyo bi süre sonra ve 7.1 pek memmun etmedi arctis 5 alsam beni üzmez sanırım
Kesinlikle mutlu edecektir, alabilirsiniz.

İkisine kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim, ikisinin de üstün basan yanları var. Ben kendi deneyimlerimden oluşan bu yorumları belirteyim uyup uymamak size kalsın. Öncelikle Arctis 5 de bulunan "chatmix" benim acayip işime yarıyor mükemmel bir özellik. Oyun sesini yer yer kısıp yer yer kapatıyorum dc de sesleri duymak ve iletişim kurmak inanılmaz kolaylaşıyor. Bazen sadece oyun seslerini duymamak için kullanıyorum (müzikleri, gereksiz efektleri v.b.). Bunun dışında RGB olması görsel olarak güzel bir görüntü sunuyor. Benim kulak yapıma ve kafama göre Arctis 5 kulaklık pedleri çok rahat gerçekten. Başlarda kafa bandına alışmak gerekti çünkü Cloud 2 de böyle bir şey yok.
7.1 iki kulaklıkta da benzer kalitelerde üç aşağı beş yukarı. Arctis 5'in bir diğer artısı da yazılım desteğinin avantajları. Cloud 2 de bu yok.
Cloud 2 ses yüksekliği olarak daha iyi, ağırlığı ve kalite hissi bir tık daha yukarıda. Örgü kablo olması bence bir + ki bu Arctis 5 de yok. Ben Cloud 2 den geçtim, benim kulaklarımı terletti Cloud 2 rahat edemedim uzun süreli kullanımlarda(2+ saat üzerinde). Genel fikrim ve izlenimlerim bunlar sormak istediğin varsa dinleyebilirim.
Hocam bugün alacak olsan hangisini alırdın?

İkisine kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim, ikisinin de üstün basan yanları var. Ben kendi deneyimlerimden oluşan bu yorumları belirteyim uyup uymamak size kalsın. Öncelikle Arctis 5'de bulunan "chatmix" benim acayip işime yarıyor mükemmel bir özellik. Oyun sesini yer yer kısıp yer yer kapatıyorum DC'de sesleri duymak ve iletişim kurmak inanılmaz kolaylaşıyor. Bazen sadece oyun seslerini duymamak için kullanıyorum (müzikleri, gereksiz efektleri vb.). Bunun dışında RGB olması görsel olarak güzel bir görüntü sunuyor. Benim kulak yapıma ve kafama göre Arctis 5 kulaklık pedleri çok rahat gerçekten. Başlarda kafa bandına alışmak gerekti çünkü Cloud 2'de böyle bir şey yok.
7.1 iki kulaklıkta da benzer kalitelerde üç aşağı beş yukarı. Arctis 5'in bir diğer artısı da yazılım desteğinin avantajları. Cloud 2'de bu yok.
Cloud 2 ses yüksekliği olarak daha iyi, ağırlığı ve kalite hissi bir tık daha yukarıda. Örgü kablo olması bence bir + ki bu Arctis 5'de yok. Ben Cloud 2'den geçtim, benim kulaklarımı terletti Cloud 2 rahat edemedim uzun süreli kullanımlarda(2+ saat üzerinde). Genel fikrim ve izlenimlerim bunlar sormak istediğin varsa dinleyebilirim.

Merhaba bende bu iki kulaklıktan birini almayı düşünüp arctis 5 aldım benim için ses yüksekliği önemli Arctis 5'teki ses yüksekliği çok düşük kalıyor mu yoksa normal ortalama bir seviyedemi.

Arctis 5 kullanıyorum gerçekten aşırı kaliteli ses düzeyi bana yeterli geldi.Ses kasma konusunda harika baya uzaktan nokta atışı bulabiliyorsunuz düşmanın yerini. Müzik dinlemek için ekolayzır ayarı yapınca bir müzik kulaklığı kadar olmasa da yeterli performansı veriyor malzemesi kaliteli sağlam hissettiriyor.

Laptop kullanıyorum zaten. Mousem kablolu, kulaklık da kablolu olucağı için sıkıntı olabilir. Wireless fiyatları da malum pahalı. Hangisi benim için daha rahat olur?
Laptop kullanıcısı olduğum için kablonun çok fazla uzun olmasını istemiyorum. Laptop için hangisinin kablosu daha rahat olabilir?

Son düzenleme:
Laptop kullanıyorum zaten. Mousem kablolu, kulaklık da kablolu olucağı için sıkıntı olabilir. Wireless fiyatları da malum pahalı. Hangisi benim için daha rahat olur?
Laptop kullanıcısı olduğum için kablonun çok fazla uzun olmasını istemiyorum. Laptop için hangisinin kablosu daha rahat olabilir?
İkisi de uzun kablolar kullanıyor ama 7.1 aparatını kullanmam ben dersen o zaman örgü kablo olan Hyperx bence daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı