Arctis 5 indirimde alınmalı mı?

DepiedRa_

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleme:
600 TL her halükarda bir kulaklık için bana fazla gelse de Steelseries her kuruşunu hak eder. Eğer bütçeniz el veriyorsa alınır. Kendinizi zorlayıp alacaksanız, 300-400 liraya da alınacak bir kulaklık üzmez.

Bir kaç model ekliyorum.

-MSI Immerse GH30
-Razer Electra V2 USB/ no USB (İki versiyonda var.)
-SteelSeries Arctis 1
-Logitech G332
-Asus TUF Gaming H3

Bir kaç model ekliyorum.

-MSI Immerse GH30
-Razer Electra V2 USB/ no USB (İki versiyonda var.)
-SteelSeries Arctis 1
-Logitech G332
-Asus TUF Gaming H3
Dostum Arctis 5 e verilmez mi 600 TL ve renk önerin siyah Mı beyaz mı olur ? Veya 600 TL bandında daha iyi bir önerin olur mu ?

Dostum Arctis 5 e verilmez mi 600 TL ve renk önerin siyah Mı beyaz mı olur ? Veya 600 TL bandında daha iyi bir önerin olur mu ?
Beyaz zaman içerisinde kirlenme vb olaylar olduğu için kişisel olarak tercih etmiyorum. O ilk gelen süt beyaz renk zamanla sararmaya başlayınca hoşuma gitmiyor. Tamamen kişisel yani.

Ama 600 TL bandında illa bir ürün istiyorsanız Steelseries alabilirsiniz ama bence o kadar yükselmeye gerek yok. Attığım modeller ile arasında uçurum farklar olmaz.

Beyaz zaman içerisinde kirlenme vb olaylar olduğu için kişisel olarak tercih etmiyorum. O ilk gelen süt beyaz renk zamanla sararmaya başlayınca hoşuma gitmiyor. Tamamen kişisel yani.

Ama 600 TL bandında illa bir ürün istiyorsanız Steelseries alabilirsiniz ama bence o kadar yükselmeye gerek yok. Attığım modeller ile arasında uçurum farklar olmaz.
İnstagram varmı senin Başkan

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı