Arctis 5 vs Arctis 7 Wireless

tahakrg

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 2.5 yıldır Arctis 3 kullanmaktayım ve zamanın dolduğunu düşünüyorum. Arctis serisini çok sevdiğim için gene bu seriden almaya karar verdim. Arctis 5 950 TL iken Arctis 7 Wireless Amazon'da indirim ile 1500 TL. Sizce hangisini almalıyım ya da bu fiyat bandında alınabilecek daha mantıklı bir kulaklık var mı? 950 TL verebilirim ama 1500 TL çok zorluyor. Bu parayı vermişken en iyisini almak istiyorum. Rekabetçi oyunlar ve müzik dinliyorum.

Merhaba, daha dört gündür Arctis 5 kullanıyorum. Keşke daha erken tanışsaymışım diyorum.
Konforu muazzam, ses gayet makul ve mikrofon çok iyi.
Şimdi soruna gelirsek tabii ki Arctis 7.
Emin ol ben de düşündüm dedim, bin TL veren üstünü de verir ama ben cidden çıkamadığım için Arctis 5 aldım. Sen yine de ödeyebilirsen gerçekten aşırı zorlamayacak, zor duruma düşürmeyecekse kesinlikle al. Yine de maddi açıdan zor duruma düşürsen ve ileri de toparlarsan, maddi açıdan daha da rahatlayacağını düşünürsen az daha bekle. Arctis 3 hemen ölmez.
Ben bir tık pişmanım ama düşündüğüm zamanda param buydu diyorum.

Merhaba, daha dört gündür Arctis 5 kullanıyorum. Keşke daha erken tanışsaymışım diyorum.
Konforu muazzam, ses gayet makul ve mikrofon çok iyi.
Şimdi soruna gelirsek tabii ki Arctis 7.
Emin ol ben de düşündüm dedim, bin TL veren üstünü de verir ama ben cidden çıkamadığım için Arctis 5 aldım. Sen yine de ödeyebilirsen gerçekten aşırı zorlamayacak, zor duruma düşürmeyecekse kesinlikle al. Yine de maddi açıdan zor duruma düşürsen ve ileri de toparlarsan, maddi açıdan daha da rahatlayacağını düşünürsen az daha bekle. Arctis 3 hemen ölmez.
Ben bir tık pişmanım ama düşündüğüm zamanda param buydu diyorum.
Arctis 7 deki indirimde bittiği için bende arctis 5 aldım gelmesini bekliyorum yorumunuz için teşekkürler

Geri
Yukarı