Arctis 7 chat-mix ses gelmiyor

AlpErbas

Decapat
Başlıkta belirttiğim gibi. Mesela sistem sesini Arctis 7 Game yapıyorum Discord'dan Arctis 7 chat yaptığım zaman ses gelmiyor. Sistem sesini Arctis 7 chat yaptığım zaman bu sefer Arctis 7 Game'den ses gelmiyor. Yani Discord'la sistem sesini aynı yapmadan düzgün bir sekilde kullanamıyorum. Çözümü var mı?

NOT: Başka bilgisayarda bu sorun olmuyor düzgün çalışıyor.

Sürücüyü nasıl kaldırıp tekrar kurabilirim?
Windows simgesine sağ tıklayın, Aygıt Yöneticisi kısmına gidin, ordan Arctis 7’yi bulup özellikler sayfasını açın. Aygıtı kaldır veya Sürücüleri sil gibi seçenekler olmalı.

Realtek ses sürücüleriniz de kurulmamış olabilir belki. Denetim masasında ses kısmına gittiğinizde “Realtek Ses Yöneticisi” gibi bir seçenek çıkıyor mu?

Kulaklığı çıkarıp tekrar taktığınızda otomatik yüklemesi lazım.
Tamamdır teşekkürler deneyeceğim :)
Biraz geç oldu kusura bakmayın. Sürücüyü kaldırıp yükledim fakat işe yaramadı :(
Arkadaşlar sorun anakartın USB 2.0 girişlerinde. USB 3.0 girişlerine taktığım zaman sorun çözülüyor fakat bütün USB 2.0 girişlerinde aynı sorun devam ediyor. Donanımsal bir problem olmadığını düşünüyorum çünkü donanımsal olsaydı bütün hepsinde sıkıntı çıkmazdı. USB 2.0 girişlerini sorunsuz nasıl kullanabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı