Arctis 7 şarjdayken mikrofon veya kulaklık çalışmıyor

Tuna .....

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

2 gün önce bu kulaklığı aldım. 4 tane sorunum var. Biri kulaklık Bluetooth'lu olduğu için şarja takmam gerekiyor fakat şarja taktığım zaman kulaklığı kullanamıyorum. Bir diğeri kulaklığı kablolu kullanmak istediğim zaman sadece ses geliyor mikrofon çalışmıyor. Bir diğeri kulaklık şarj olurken tiz bir ses geliyor kulaklıktan. Ve sonuncusu da SteelSeries'in yazılımından kulaklık CS:GO'ya bağlama gözüküyor fakat Configure dediğim zaman kabloyu takın diyor. Şimdiden teşekkürler. :)

1548056855546.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

2 gün önce bu kulaklığı aldım. 4 tane sorunum var. Biri kulaklık Bluetooth'lu olduğu için şarja takmam gerekiyor fakat şarja taktığım zaman kulaklığı kullanamıyorum. Bir diğeri kulaklığı kablolu kullanmak istediğim zaman sadece ses geliyor mikrofon çalışmıyor. Bir diğeri kulaklık şarj olurken tiz bir ses geliyor kulaklıktan. Ve sonuncusu da SteelSeries'in yazılımından kulaklık CS:GO'ya bağlama gözüküyor fakat Configure dediğim zaman kabloyu takın diyor. Şimdiden teşekkürler. :)

Eki Görüntüle 361743

merhaba
kulaklığı kablolu kullanmak istediğim zaman sadece ses geliyor mikrofon çalışmıyor, siz sorunu çözdünüzmü ?

merhaba
kulaklığı kablolu kullanmak istediğim zaman sadece ses geliyor mikrofon çalışmıyor, siz sorunu çözdünüzmü ?
Wireless adaptöründe iki tane giriş yeri var bir tane mic bir tane ses için ben sesi wireless a taktım mic kablosunuda pc nin portuna taktım öyle kullanınca oldu

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı