Arctis 7 Telefona Nasıl Bağlanır

VqEren

Hectopat
Arctis 7 aldım ve bugün ürün geldi. Ama bi rşey farkettim galiba. Arctis 7 telefona kablosuz bir şekilde bağlanamıyor. Bazı kulaklıklardan Flash bellek çıkıyor ve OTG kablo ile kablosuz kullanabiliyorsunuz. Arctis 7 öyle bir seçenek sunmuyor sanırım çünkü Flash bellek çıkmıyor. Bilen varsa Arctis 7 nasıl telefonda kablosuz bir şekilde kullanacağımı yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 7 aldım ve bugün ürün geldi. Ama bi rşey farkettim galiba. Arctis 7 telefona kablosuz bir şekilde bağlanamıyor. Bazı kulaklıklardan Flash bellek çıkıyor ve OTG kablo ile kablosuz kullanabiliyorsunuz. Arctis 7 öyle bir seçenek sunmuyor sanırım çünkü Flash bellek çıkmıyor. Bilen varsa Arctis 7 nasıl telefonda kablosuz bir şekilde kullanacağımı yazabilir mi?
Bilgilendirir misin arctis 7 pcye nasıl bağlanıyor

Arctis 7 aldım ve bugün ürün geldi. Ama bir rşey fark ettim galiba. Arctis 7 telefona kablosuz bir şekilde bağlanamıyor. Bazı kulaklıklardan Flash bellek çıkıyor ve OTG kablo ile kablosuz kullanabiliyorsunuz. Arctis 7 öyle bir seçenek sunmuyor sanırım çünkü Flash bellek çıkmıyor. Bilen varsa Arctis 7 nasıl telefonda kablosuz bir şekilde kullanacağımı yazabilir mi?

Dostum telefona hangi kablo ile bağlıyorsun acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı