Arctis 7 vs Arctis 9

Arctis 9 çıktığında 1800 1900 civarıydı bekleyin derim 3000’e alınmaz.
Arctis 9 ilk çıktığında 2000 liraydı indirimlerle 1600-1700 'e düşmüştü. Biraz bekleyin derim.
2000 liraydı biliyorum ancak SS sitesinde bile stoğu yok. Ne zaman gelir bilmiyorum o yüzden çabucak almak istiyorum belki almak istediğim yerde de stok biter de gelmez diye.

Değmez. Normal fiyatlarında da önermiyorum zaten. Onu alacağınıza PC37x/PC38x veya Game One alın. Kablosuz istiyorsan da Cloud Flight işini görür.
HyperX Cloud Flight S modeli kafama yattı ama bir kaç sorum olacaktı. Rahat mıdır? Dışarıda kullanım olabilir mi? Arctis 9 gibi telefona Bluetooth ile bağlayabilir miyim?

HyperX Cloud Flight S modeli kafama yattı ama bir kaç sorum olacaktı. Rahat mıdır? Dışarıda kullanım olabilir mi? Arctis 9 gibi telefona Bluetooth ile bağlayabilir miyim?
Flight S'in ses kalitesi diğerlerine göre biraz geride kalıyor haberiniz olsun.

Arctis 7 ile 9 arasındaki fark Arctis 9'un telefona da kablosuz bir şekilde bağlanabiliyor olması. Eğer bu önemli ise Arctis 9 alın. Ben kendim Arctis 7 kullanıyorum cidden çok iyi kulaklık. Önermem diyenlere takılma. Çok acelen yoksa Arctis 9 stoğa gelmesini bekleyebilirsin. Ama 3000 civarına çıkabilecek bütçeye sahipsen Arctis 9 yerine Arctis Pro alınabilir.

Arctis 7 ile 9 arasındaki fark Arctis 9'un telefona da kablosuz bir şekilde bağlanabiliyor olması. Eğer bu önemli ise Arctis 9 alın. Ben kendim Arctis 7 kullanıyorum cidden çok iyi kulaklık. Önermem diyenlere takılma. Çok acelen yoksa Arctis 9 stoğa gelmesini bekleyebilirsin. Ama 3000 civarına çıkabilecek bütçeye sahipsen Arctis 9 yerine Arctis Pro alınabilir.
Arctis Pro'ya da baktım ancak 3.700 liraydı. O kadar da vermeyeyim dedim ben de. Mikrofonundan memnun musunuz kulaklığın?

3000 lira asla etmez, bence 1800 lira gibi fiyatlara alınabilir. @enonertetanem Cloud Flight önermenizin spesifik bir nedeni var mı?

1610105884888.png

Yeni konular

Geri
Yukarı