Arctis 7 vs HS70 Pro

Bütçe
1500

Aytuğ

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 1500 lira civarında bütçem var ve şu an bu 2 ürün arasındayım. Corsair fiyat olarak 1000 lira civarında ama batarya ömrü, mikrofon kalitesi falan olarak SteelSeries kulaklığın biraz gerisinde. SteelSeries kulaklık ise 1600 lira civarında ama aradaki fiyat farkına değer mi onu bilemedim. Tasarım olarak SS Arctis 7 çok daha hoşuma giden bir cihaz. Kulaklığı dışarıda da kullanmak isterim, o yüzden daha mantıklı geldi. Aynı zamanda 3.5 mm bağlantısına da sahip. Sizce hangisini tercih etmek mantıklı olur? Veya başka bir öneriniz var mıdır? Lütfen bu ikisi dışında bir öneride bulunacaksanız sebebini de yazın. Sadece ürün linki atıp gitmeyin.

İkisi arasında bütçeniz karşılıyorsa Arctis 7 iyi bir tercih olabilir. HS70 güzel bir kulaklık ama fiyatına göre.
Normalde 1000 lira bütçe belirlemiştim kendime ancak tasarım olarak çok hoşuma gittiği ve mikrofunun daha başarılı olduğunu okuduğum için Arctis 7 baya ilgimi çekti. Sizce fiyat farkına değer mi? Fiyat farkına değecekse eğer o parayı verebilirim çünkü.

HS70'i sadece bilgisayarda kullanabilirsiniz. Siz dışarıda da kullanırım demişsiniz. Burada ihtiyaçlarınız önemli. Ben olsam HS70'i alırım çünkü HS70 de gayet güzel bir kulaklık. Fiyat/performans açısından daha başarılı.

Geri
Yukarı