Elektronik Arctis Nova 3 1.698,99 TL

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam fiyat iyiyse alınır mı? Nova 1 bakmıştım fakat bir üst seviyesi olan Nova 3 düşünmeye başladım. Tavsiyeniz varsa bu ürünü almak istiyorum.

Hocam fiyat iyiyse alınır mı? Nova 1 bakmıştım fakat bir üst seviyesi olan Nova 3 düşünmeye başladım. Tavsiyeniz varsa bu ürünü almak istiyorum.
Nova 1 ile neredeyse fiyatları aynı bu indirimle. Bunun iyi özelliği Steelseries yazılım desteği ve USB Type-C girişi var (Type-A yapılabiliyor) yani ses kartına ihtiyacınız olmuyor ve ses kalitesini iyi alıyorsunuz. Ses kalitesi ve Mikrofonunu da seviyorum ben. Işıkları da güzel. Bu ürün bu fiyata alınır bana göre.

Anladım hocam, tüm ekipmanlarım SteelSeries marka zaten ve bu seride bir kulaklık istiyorum. Fiyatı görünce çok cazip geldi ve fikir almak istedim. Genel olarak oyunlarda ses kasıyorum Escape From Tarkov / CS:GO gibi FPS türlerinde performansı iyi olur mu sizce? Ses kartı gibi şeylerden çok anlamıyorum aydınlatırsanız sevinirim ve bu kulaklığı almaya niyetliyim şu anda. :)

Anladım hocam, tüm ekipmanlarım SteelSeries marka zaten ve bu seride bir kulaklık istiyorum. Fiyatı görünce çok cazip geldi ve fikir almak istedim. Genel olarak oyunlarda ses kasıyorum Escape From Tarkov / CS:GO gibi FPS türlerinde performansı iyi olur mu sizce? Ses kartı gibi şeylerden çok anlamıyorum aydınlatırsanız sevinirim ve bu kulaklığı almaya niyetliyim şu anda. :)
CS GO gibi oyunlarda performansı çok iyi alırsınız. SteelSeries Sonar uygulamasında o tarz oyunlara özel ses ayarları bulunuyor ve daha iyi deneyim alıyorsunuz. Ses kartı olayı da kulaklık Jack girişli olursa cihaza göre değişir fakat taktığınız yerin ses kartına göre performans alırsınız. Mesela benim anakartımın ses kartı kötü olduğu için Jack girişli kulaklıklar almıyorum. .Nova 3 USB girişli olduğu için ses kartınıza ihtiyacı yok. Her türlü cihazda iyi performans verecektir.

Hocam açıklamalarınız için teşekkür ederim. Şimdi sipariş veriyorum. Tüm ekipmanlarım tamamlanmış oldu. :)

Hocam merhaba bende aldım fakat siz de denesikten sonra yazarsınız ben hiç kafa üstü kulaklık kullanmadım ilk defa kullandım inanılmaz bir baskı hissettim ayarları en geniş pozisyona aldım biraz rahatladım fakat yine de kafa bandi baskı yapıyor biraz normal mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı