Elektronik Arctis Nova 7 Amazon'da 5300₺!

Bu kulaklık gerçekten iyi mi? Forumda biri yerin dibine sokmuş.

Urunu kullanmadim ancak fiyat araliginda globalde cok fazla onerilen bir ürün; o kadar kotu olamaz, olmamali. Muhtemeln bahsettiginiz incelemeyi ben de okudum. Abartiyor, urunu kullananlara bile kulakliktan anlamadiklarini ima ediyordu:D Sadece orta seviye bir kulaklık icin olmasi gerekenden fazla beklentiye girmis.

Son düzenleme:
Ürünü kullanıp iade eden biri olarak ürün gerçekten kötü. Dip ses ve bağlantı sorunuyla karşılaştım. Dip ses sorunuyla karşılaşan çok fazla kişi var. Yüksek seste bile ses düzeyi gerçekten düşük. Yaptığın eko ayarını sadece SS uygulaması varsa kullanabiliyorsun. Telefon yada konsolda eko ayarı yapamıyorsun. Mikrofon kalitesi de kötü. Forumda incelenen yerin dibine sokulan incelemeye de bire bir katılıyorum. Aynı sorunları yaşadım.

Urunu kullanmadim ancak fiyat araliginda globalde cok fazla onerilen bir ürün; o kadar kotu olamaz, olmamali. Muhtemeln bahsettiginiz incelemeyi ben de okudum. Abartiyor, urunu kullananlara bile kulakliktan anlamadiklarini ima ediyordu:D Sadece orta seviye bir kulaklık icin olmasi gerekenden fazla beklentiye girmis.
Bu bütçeye daha iyisi yoksa tartışmaya gerek yok. :D

Doğrudur ama zaten kulak sağlığı bu kulaklığı maksimum yüzde 60-70te dinlemeniz gerek. En yükseğe alıp dinlemek kulaklarıınız için gerçekten zararlı.
O konuda haklısınız ama parası verilmiş ürünün yapmayı iddia ettiği şeyleri tam yapması gerektiğini düşünüyorum. Ucuz bir ürün veya dandik bir marka da değil o sebeple bunu kabul etmeyip iade ettim.

O konuda haklısınız ama parası verilmiş ürünün yapmayı iddia ettiği şeyleri tam yapması gerektiğini düşünüyorum. Ucuz bir ürün veya dandik bir marka da değil o sebeple bunu kabul etmeyip iade ettim.
Anlaşılır bir sebep hocam. Ürünün bunu yapmaması gerek.

Siz yine de kulaklarınız için daha düşük seslerde dinlemeye çalışın :)

Ürünü kullanıp iade eden biri olarak ürün gerçekten kötü. Dip ses ve bağlantı sorunuyla karşılaştım. Dip ses sorunuyla karşılaşan çok fazla kişi var. Yüksek seste bile ses düzeyi gerçekten düşük. Yaptığın eko ayarını sadece SS uygulaması varsa kullanabiliyorsun. Telefon yada konsolda eko ayarı yapamıyorsun. Mikrofon kalitesi de kötü. Forumda incelenen yerin dibine sokulan incelemeye de bire bir katılıyorum. Aynı sorunları yaşadım.
Dip ses transperency moduyla alakalı.

Ayrıca EQ ayarı kulaklıkta kalıyor. Pcden bir kere ayarlamak yetiyor. Konsolda telefonda kullanabiliyorsun.

Yerin dibine sokulacak bir kulaklık değil. Orta seviye kablosuz oyun kulaklığı işte.

Arkadaşlar G535 236 gram ve SS Nova 7 tam tamına 323 gram ben günlük kullanımda uzun süre kulaklık kullanabilme kısmını önemsiyorum bu durumda aradaki fark çok fazla gibi görünüyor sizce bu konforu ne yönde etkileyecektir bence arada çok büyük fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı