Elektronik Arctis Nova 7 Amazon'da 5300₺!

Arkadaşlar G535 236 gram ve SS Nova 7 tam tamına 323 gram ben günlük kullanımda uzun süre kulaklık kullanabilme kısmını önemsiyorum bu durumda aradaki fark çok fazla gibi görünüyor sizce bu konforu ne yönde etkileyecektir bence arada çok büyük fark var.

Kafanız ağır kulaklık için ideal değilse yani ağrı çekiyorsanız ben öyleyim mesela 50 gram bile fark eder hiç bulaşmayın hocam.

Kafanız ağır kulaklık için ideal değilse yani ağrı çekiyorsanız ben öyleyim mesela 50 gram bile fark eder hiç bulaşmayın hocam.
Kafamın ağır kulaklık için ideal nasıl olacağını bilmiyorum ama şimdiye kadar kullandığım kulaklıklar beni yoruyordu hep artık dikkat ediyorum o yüzden.

Kafamın ağır kulaklık için ideal nasıl olacağını bilmiyorum ama şimdiye kadar kullandığım kulaklıklar beni yoruyordu hep artık dikkat ediyorum o yüzden.

Hocam konfor işi biraz bahane ben çoğu markanın kulaklığını kullandım hafif olan her zaman en konforlusu oluyor bu benim için geçerli tabii arkadaşım MSI kulaklık kullanıyordu büyük olan bir modeli var DS mi ne çocuk kulaklığı seviyordu ama başım çok ağrıyor diyordu buradaki kriter sizin önceliğiniz ben hafif olmasını tercih ederim çünkü çoğunlukla PC başındayım.

Geri
Yukarı