Arctis Nova 7 Wireless vs Razer BlackShark V2 Pro

Hangisini önerirsiniz, şu anda G435 kullanıyorum?
HS80 wireless öneririm.

HS80 Wireless öneririm.

Baktım model olarak mikrofon tarafında üzerinde sabit olmasını sevmiyorum genelde zarar geliyor bu bahsettiğim iki model arasında tercih yapacak olsaydın hangisinden yana kullanırdın?

Baktım model olarak mikrofon tarafında üzerinde sabit olmasını sevmiyorum genelde zarar geliyor bu bahsettiğim iki model arasında tercih yapacak olsaydın hangisinden yana kullanırdın?
Üst tarafa doğru kaldırılabiliyor mikrofon yani sabit değil.

Ama ikili arasından arctis 7 tercihim olur. Kendim de Nova pro wireless kullanıyorum.

Kullanım amaçlarınız nedir ve hangi amacınız daha ağır basıyor?

Günün kalan kısmında 1-2 oyun oynarım FPS veya MMO arada bir iş esnasında müzik dinlemek için bilgisayardayken hafta sonları yayın konusunda ihtiyacım oluyor bir de mikrofon tarafında
razer'den daha önce kulaklık kullanmadım ama donun dışında ki neredeyse çoğu ürünü kullandım memnundum ürünlerinden Steelseries tarafında hiç yokum sadece uzun zaman önce arctis 1 wireless kullanmıştım ondan memnundum genel olarak

Günün kalan kısmında 1-2 oyun oynarım FPS veya MMO arada bir iş esnasında müzik dinlemek için bilgisayardayken hafta sonları yayın konusunda ihtiyacım oluyor bir de mikrofon tarafında
İçlerindeki en iyi mikrofon hs80'de ayrıca baya zaman void elite kullandım mikrofon bozulmaz bu zaten onun üst modeli.

razer'den daha önce kulaklık kullanmadım ama donun dışında ki neredeyse çoğu ürünü kullandım memnundum ürünlerinden Steelseries tarafında hiç yokum sadece uzun zaman önce arctis 1 wireless kullanmıştım ondan memnundum genel olarak
Mikrofon tarafını bilemeyeceğim ama ses ve konfor konusunda razer öneririm, konfor kısmı kişiden kişiye değişir tabiki benim kafama en iyi uyan en rahat hissettiren kulaklık blackshark v2 pro bizzat kullanıyorum memnunum eğer gidebilirseniz çevrenizdeki bir medimarkt'a orada genelde bu iki kulaklıkta oluyor orada deneyip konforuna karar verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı