Arctis Prime vs Arctis Nova 3

Nova 3 de düşük seslerde cızırtı oluyor demiş birkaç kişi sizde de oldu mu?

Hayır hocam çevre sesi modu var mikrofon ile dışarıdaki sesi kulaklığa veriyor dışarıyı da duy diye. Programından kapatabiliyorsun. Bu olayı o kadar bilmeyen kişi var ki her önerdiğin kişi bu soruyu soruyor. Çoğu kişi de iade ediyor yorumlara falan yazıyor cızırtı var diye aslında kapanabiliyor. Hiç bir sorunu yok cihazın gayet memnun kalırsın.

Nova 3 çok daha iyi. İkisini de kullandım aktif olarak Nova 3 kullanıyorum. Sorun varsa sorabilirsin.

Nova 3 ve HyperX Cloud 3 arasında kaldım. HyperX suni deri olduğu için Nova 3'e daha yakınım. FPS oyunlarını sık oynuyorum yani ses kasma kalite bakımından iyi olmalı. Sence o performansı verebiliyor mu? Arctis 7'den geçeceğim.

Nova 3 ve HyperX Cloud 3 arasında kaldım. HyperX suni deri olduğu için Nova 3'e daha yakınım. FPS oyunlarını sık oynuyorum yani ses kasma kalite bakımından iyi olmalı. Sence o performansı verebiliyor mu? Arctis 7'den geçeceğim.

Eğer ses kasma diyorsan piyasadaki en iyi kulaklık Nova serisi bana göre fakat ses kalitesi için aşırı bir fark bekleme ama daha üstündür. Malzeme kalitesi de yıllarca götürecek cinsten. Diğerini denemediğim için çok yorum yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı