Arda Güler yine sakatlandı!

Cedric Diggory

Kilopat
Makaleler
5
Ancelotti açıklama yapmış arkadaşlar milli futbolcumuz forma şansı bulamadan tekrar sakatlandı.

Böyle devam ederse bu yıl oynayamayacak gibi duruyor.

Carlo Ancelotti, yakın bir zamanda Arda'nın henüz hazır olmadığını ve bu yüzden şans vermediğini söylemişti. Bu konuşmanın üzerine, milli ara yaklaşıyorken çıkan sakatlık haberleri bana fiziksel olarak yükleme yapılacağı için medyaya söylenen pembe bir yalan gibi göründü. İlk sakatlık haberinden sonra fiziksel olarak gözle görülür iyi bir gelişim yaşadı, bu sakatlığın dönüşü fiziksel durumu nasıl bir hal alacak merak ediyorum. Bu olayın benzeri, Vinicus Junior özelinde de yaşanmıştı.

Bunların futbolu sert biraz evet ama maça çıkmadan nasıl iki kez sakatlanıyorsun be arda.

Sakatlıkların tempoyu kaldıramamasından olduğunu düşünüyorum. Fizik olarak geride bir oyuncu zaten. Klası ve tekniği getirdi onu buralara. Başından beri söylüyorum Real Madrid'e gitmesi çok çok büyük bir hataydı. Orta saha da Bellingham, tchouameni, camavinga, kroos, Modriç, brahim diaz, valverde gibi orta saha da oynayan oyuncular varken özellikle bu sene oynayamayacağı kesindi. Yedekten girme ihtimali bile çok zor. İlla reale gidecekse de kiralanmalıydı bir takıma.

Geri
Yukarı